Wymiana płyty głównej w Warszawie

Prowadzimy mobilny serwis w każdej dzielnicy Warszawy oraz w okolicach miasta.

Przegrzewanie się komputera, dostanie się wilgoci do obudowy czy różnego rodzaju przepięcia w elektronice mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń podzespołów, w tym nierzadko płyty głównej, która jest najważniejszym elementem takiego sprzętu. Często nie ma możliwość naprawy, poprzez wymianę konkretnych, uszkodzonych podzespołów, ale w przypadku naszego serwisu Source IT w takich sytuacjach oferujemy profesjonalną wymianę tego elementu. Swoje usługi realizujemy w Warszawie, na terenie wszystkich dzielnic, dojeżdżając do naszych Klientów natychmiast po zgłoszeniu problemu.

Skupiamy się na rozwiązaniach, innowacji, bezpieczeństwie

Zgłoś Awarię !

Kompleksowe diagnozy i szybkie wymiany płyt głównych

Problemy z działaniem komputera mogą mieć bardzo różne podłoże i z tego powodu zawsze na początku dokładnie prześwietlamy usterkę. Specjaliści zatrudniani przez nasz serwis Source IT mają ogromną wiedzę informatyczną oraz mogą korzystać z profesjonalnych narzędzi, dzięki którym są w stanie szybko i bardzo trafnie ustalić źródło problemu.

Jeśli tylko zajdzie taka konieczność, wymienimy płytę główną na dokładnie taki sam model, bardzo szybko realizując naprawę i oferując jednocześnie atrakcyjną cenę. Po zakończeniu naprawy dokładnie weryfikujemy działanie komputera, aktualizujemy sterowniki i konfigurujemy oprogramowanie zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Tylko u nas tak profesjonalne usługi serwisowe realizowane na terenie Warszawy idą w parze z atrakcyjnymi cenami.

Nasi specjaliści mogą zająć się wymianą podzespołów w komputerach stacjonarnych klasy PC, w sprzęcie biurowym SFF oraz oczywiście w laptopach czy netbookach.

Dojazd do Klienta i naprawa na miejscu

Świadcząc swoją pomoc serwisową na terenie Warszawy, możemy bardzo szybko dojechać do Klienta z każdej dzielnicy tego miasta. Usługa dedykowana jest nie tylko przedsiębiorcom, ale także osobom prywatnym, które również mogą liczyć na konkurencyjną cenę i profesjonalne podejście do awarii.

Z naszą pomocą zepsuty komputer może odzyskać pełną funkcjonalność, służąc bezproblemowo przez długi czas. Tak poważna usterka, jak mechaniczna czy elektroniczna awaria płyty głównej nie musi wiązać się z koniecznością zakupu nowego sprzętu. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z najlepszych w Warszawie usług serwisowych. Szybko zajmiemy się każdym problemem, zaproponujemy atrakcyjną cenę i przede wszystkim zadbamy o to, aby po wymianie sprzęt był w pełni gotowy do dalszej pracy, skonfigurowany pod konkretne potrzeby i po prostu bardzo wydajny.