Wymiana matrycy w Warszawie

Prowadzimy mobilny serwis w każdej dzielnicy Warszawy oraz w okolicach miasta.

Popularność komputerów przenośnych zdecydowanie nie maleje. Dzisiaj służą one już powszechnie nie tylko do pracy, ale także do nauki czy do rozrywki w prywatnych domach. Doskonała wydajność nowoczesnych laptopów, która nierzadko nie ustępuje już najlepszym komputerom klasy PC, sprawia, że znajdują one swoje zastosowanie również w przypadku osób uwielbiających gry komputerowe. Choć sprzęt ten często jest naprawdę solidnie wykonany, to czasem jednak trudno uniknąć różnego rodzaju uszkodzeń samego ekranu.

Z tego też powodu jedną z ważniejszych usług realizowanych przez nasz serwis Source IT jest wymiana matrycy, oferowana dla wszystkich Klientów z Warszawy, niezależnie od producenta czy konkretnego modelu laptopa, w którym ten element został uszkodzony. Ekran może ulec awarii nie tylko w związku z działaniem mechanicznym, ale także zwykłym wypaleniem się pikseli, wynikającym z jego długotrwałego użytkowania. Oferujemy jednak wymianę matryc w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu niskim kosztem można przywrócić swojemu komputerowi pełną funkcjonalność.

Skupiamy się na rozwiązaniach, innowacji, bezpieczeństwie

Zgłoś Awarię !

Najlepsze na rynku części zamienne do laptopów

Nasze usługi cechuje nie tylko profesjonalne podejście, ale także gwarancja najwyższej jakości. Wymieniając matryce, zawsze stosujemy wysokiej jakości części zamienne pochodzące od najlepszych producentów, niezawodne i równie dobrej jakości, jak montowane bezpośrednio w fabryce. Oczywiście dysponujemy w naszym warszawskim serwisie nowoczesnymi narzędziami, z których pomocą jesteśmy w stanie sprawnie wymienić ekran komputera przenośnego w każdym modelu, niezależnie od jego wielkości oraz rodzaju.

Dojazd do Klientów z wszystkich dzielnic Warszawy

Nie tylko realizujemy profesjonalne usługi serwisowe, ale także gwarantujemy maksymalną wygodę wszystkim naszym Klientom. W przypadku awarii ekranu komputera wystarczy się do nas zgłosić i poczekać na przyjazd pracownika. Wymiana matrycy jest realizowana z bezpośrednim dojazdem do Klienta. Obsługujemy całą Warszawę, każdą dzielnicę i zawsze gwarantujemy ekspresową reakcję na zgłoszenie oraz szybką naprawę.

Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszymi usługami. Atrakcyjne ceny idą w parze z najwyższą jakością i z gwarancją wystawianą na każdą wykonaną naprawę. Z naszej pomocy mogą korzystać nie tylko przedsiębiorcy, ale także osoby prywatne. Uszkodzona matryca komputera nie musi być powodem do całkowitej wymiany sprzętu. Zadbamy o to, aby jej naprawa była opłacalna.