Wymiana dysku twardego w Warszawie

Prowadzimy mobilny serwis w każdej dzielnicy Warszawy oraz w okolicach miasta.

Stale rosnąca ilość danych przechowywanych na komputerach, zmusza każdego do korzystania z coraz pojemniejszych dysków twardych. Ich wymiana może być z czasem niezbędna, a i nierzadko zachodzi taka konieczność, dlatego że dotychczasowy nośnik pamięci uległ uszkodzeniu i nie da się go już przywrócić do pełnej sprawności.

Nasz doświadczony serwis Source IT zapewnia w takich sytuacjach profesjonalne wsparcie. Nie tylko zajmiemy się wymianą tego podzespołu, ale także dojedziemy na miejsce, świadcząc swoje usługi bezpośrednio u Klienta. Działamy na terenie całej Warszawy, oszczędzając nie tylko pieniądze swoich Klientów, ale także ich cenny czas.

Skupiamy się na rozwiązaniach, innowacji, bezpieczeństwie

Zgłoś Awarię !

Szybkie dyski twarde SSD lub pojemne HDD

Kompleksowa oferta przygotowana przez nasz serwis to profesjonalna wymiana dysku twardego na dowolny, wcześniej wybrany podzespół. W wielu przypadkach proponujemy swoim Klientom montaż nośnika SSD, nowoczesnego rozwiązania technologicznego, które cechuje się niezwykłą wydajnością. Świetna prędkość odczytu oraz zapisu danych sprawia, że nawet starsze już technologicznie komputery zyskają drugie życie, dzięki szybszemu ładowaniu się systemu operacyjnego oraz różnych aplikacji, szczególnie tych specjalistycznych. Możliwości nośników SSD doceniają również gracze, którzy dzięki ich obecności zyskują lepszą wydajność w wymagających grach.

Jako typowy magazyn danych doskonale sprawdzają się za to klasyczne dyski HDD, dostępne w naprawdę wielu wersjach pojemnościowych, niedrogie i zapewniające mnóstwo przestrzeni.  Oczywiście sprzęt zawsze dopasujemy do konkretnego komputera, co ma szczególne znaczenie w przypadku laptopów obsługujących niewielkie 2,5-calowe dyski klasyczne lub nawet jeszcze mniejsze ze złączem M2.

Oferujemy wyłącznie najlepsze na rynku podzespoły, zawsze w dobrych cenach, które fachowo zamontujemy w każdym komputerze, skonfigurujemy i w pełni przygotujemy do bezproblemowej, wygodnej pracy.

Modernizacja sprzętu lub naprawa po awarii

Nasi specjaliści wymienią dysk twardy na terenie Warszawy, z bezpośrednim dojazdem do Klienta, zarówno w przypadku chęci modernizacji komputera, jak i po awarii tego podzespołu. Zawsze bardzo sprawnie dojeżdżamy do wszystkich osób, z każdej dzielnicy stolicy, oferujemy swoje wsparcie techniczne oraz kompleksową pomoc w wyborze najlepszego nośnika pamięci, idealnie dopasowanego do potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki nam brak miejsca na pamięci masowej komputera przestanie być problemem, a koszt jej wymiany nie będzie ogromnym obciążeniem dla domowego czy firmowego budżetu.