Serwis Komputerowy Warszawa Żoliborz

Profesjonalny serwis naprawy komputerów Source IT funkcjonuje w Żoliborzu w Warszawie.

Oddaj budowę komputera w ręce profesjonalnego serwisu na Żoliborzu

Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się również na ogromną wiedzę z zakresu IT oraz potrzeb współczesnych klientów. Z tego powodu nasz serwis komputerowy oferuje również kompleksową budowę zestawu stacjonarnego zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Możemy zająć się przygotowaniem maszyny do realizacji zadań biurowych, sprzętu bardziej specjalistycznego czy komputera dedykowanego dla graczy.

Nasi specjaliści oferują klientom z warszawskiego Żoliborza kompleksowe wsparcie w doborze podzespołów. Dokładnie sprawdzamy potrzeby i proponujemy najlepsze rozwiązania, które z jednej strony nie będą kosztowne, ale jednocześnie sprostają wszelkim oczekiwaniom. Z naszym serwisem komputerowym można więc nie tylko zadbać o sprawność oraz wydajność swojego sprzętu, ale także zbudować nowy od podstaw, ciesząc się jego ogromnymi możliwościami. Jeśli mieszkasz w Warszawie na Żoliborzu, to zgłoś się do nas już dziś.

Zaufaj naszej wizji !

Wszystkim mieszkańcom warszawskiego Żoliborza polecamy nasz kompleksowy serwis komputerowy z bezpłatnym dojazdem do klienta. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych usług oraz ich atrakcyjną cenę. Mając na uwadze komfort naszych klientów, staramy się w każde miejsce w Warszawie docierać tak szybko, jak to możliwe, a powierzone nam usługi wykonywać w sposób profesjonalny, sprawny i niedrogi. Nasza oferta obejmuje m.in.: naprawę komputerów stacjonarnych i laptopów, instalację i konfigurację oprogramowania, usuwanie wirusów czy odzyskiwanie danych. Specjalizujemy się w przyspieszaniu komputerów i poprawie osiągów, poprzez optymalizację parametrów procesora czy zwiększanie pamięci RAM.

Klientom biznesowym z warszawskiego Żoliborza polecamy usługę outsourcingu IT – kompleksowej opieki informatycznej, projektowania sieci, tworzenia i modernizacji infrastruktury IT w firmie wraz z szybkim reagowaniem i kompleksową naprawą usterek.

beforeafter

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Wymiana

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: niedziałająca matryca, zniszczone zawiasy, pęknięte obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszystkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą.? Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

?

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

?️

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

?

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.