Serwis komputerowy Żoliborz

Profesjonalny serwis naprawy komputerów Source IT funkcjonuje w Żoliborzu w Warszawie.

Oddaj budowę komputera w ręce profesjonalnego serwisu na Żoliborzu

Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się również na ogromną wiedzę z zakresu IT oraz potrzeb współczesnych klientów. Z tego powodu nasz serwis komputerowy oferuje również kompleksową budowę zestawu stacjonarnego zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Możemy zająć się przygotowaniem maszyny do realizacji zadań biurowych, sprzętu bardziej specjalistycznego czy komputera dedykowanego dla graczy.

Nasi specjaliści oferują klientom z warszawskiego Żoliborza kompleksowe wsparcie w doborze podzespołów. Dokładnie sprawdzamy potrzeby i proponujemy najlepsze rozwiązania, które z jednej strony nie będą kosztowne, ale jednocześnie sprostają wszelkim oczekiwaniom. Z naszym serwisem komputerowym można więc nie tylko zadbać o sprawność oraz wydajność swojego sprzętu, ale także zbudować nowy od podstaw, ciesząc się jego ogromnymi możliwościami. Jeśli mieszkasz w Warszawie na Żoliborzu, to zgłoś się do nas już dziś.

Zaufaj naszej wizji !

Wszystkim mieszkańcom warszawskiego Żoliborza polecamy nasz kompleksowy serwis komputerowy z bezpłatnym dojazdem do klienta. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych usług oraz ich atrakcyjną cenę. Mając na uwadze komfort naszych klientów, staramy się w każde miejsce w Warszawie docierać tak szybko, jak to możliwe, a powierzone nam usługi wykonywać w sposób profesjonalny, sprawny i niedrogi. Nasza oferta obejmuje m.in.: naprawę komputerów stacjonarnych i laptopów, instalację i konfigurację oprogramowania, usuwanie wirusów czy odzyskiwanie danych. Specjalizujemy się w przyspieszaniu komputerów i poprawie osiągów, poprzez optymalizację parametrów procesora czy zwiększanie pamięci RAM.

Klientom biznesowym z warszawskiego Żoliborza polecamy usługę outsourcingu IT – kompleksowej opieki informatycznej, projektowania sieci, tworzenia i modernizacji infrastruktury IT w firmie wraz z szybkim reagowaniem i kompleksową naprawą usterek.

Prowadzimy serwis z dojazdem na Żoliborz, np. dojeżdżamy do ulic: ul. Armii Krajowej, ul. Broniewskiego, ul. Gdańska, ul. Gwiaździsta, ul. Gąbińska, al. Jana Pawła II, ul. Jeziorańskiego, ul. Kolektorska, ul. Marii Kazimiery, ul. Mickiewicza, al. Obrońców Grodna, rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej, ul. Powązkowska, al. Prymasa Tysiąclecia, ul. Przasnyska, ul. Słowackiego, ul. Wybrzeże Gdyńskie, ul. Kasprowicza, ul. Adama Mickiewicza.

beforeafter

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Wymiana

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: niedziałająca matryca, zniszczone zawiasy, pęknięte obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszystkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą.? Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.

Poniżej zaznaczono obszar prowadzenia serwisu i napraw komputerów i laptopów Żoliborz: