Naprawa komputerów Wola

Profesjonalny serwis naprawy komputerów Source IT funkcjonuje na Woli w Warszawie.

Serwis komputerowy Wola

Zaufaj naszej wizji !

Source-IT zaprasza wszystkich mieszkańców dzielnicy Warszawa-Wola oraz lokalne firmy do skorzystania z naszych kompleksowych usług informatycznych. Zapewnimy serwis komputerów oraz serwis laptopów z darmowym dojazdem do klienta, dostarczając rozwiązania sprzętowe i technologiczne, dostosowane do indywidualnych wymagań naszych klientów. Mamy bogate doświadczenie w branży IT, przekładające się na najwyższą jakość usług świadczonych na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych. Oferujemy m.in.:

  • projektowanie i budowę sieci komputerowej w domu lub firmie,
  • naprawę komputerów stacjonarnych i laptopów,
  • instalację oprogramowania, konfigurację sprzętu,
  • przyspieszanie komputerów,
  • usuwanie wirusów, odzyskiwanie danych.

Nasze usługi oferujemy klientom z Woli, jako pogotowie komputerowe z darmowym dojazdem. Docieramy szybko i sprawnie, w każde miejsce w Warszawie, diagnozując usterkę i wykonując niezbędne prace serwisowe. Firmy zlecające nam outsourcing IT, mogą z kolei liczyć na niezawodną, szybką i kompleksową opiekę informatyczną oraz efektywne zarządzanie infrastrukturą IT w przedsiębiorstwie.

Prowadzimy serwis z dojazdem na Wolę, np. dojeżdżamy do ulic: ul. Anielewicza, ul. Berestecka, ul. Chmielna, ul. Człuchowska, ul. Dywizjonu 303, ul. Dzielna, ul. Dzika, ul. Elektoralna, ul. Grzybowska, ul. Górczewska, ul. Jana Olbrachta, al. Jana Pawła II, ul. Aleje Jerozolimskie, ul. Kłopot, ul. Marynin, ul. Miła, ul. Mszczonowska, ul. Niska, ul. Nowolipie, ul. Nowolipki, rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych, al. Obrońców Grodna, ul. Pawia, ul. Pańska, ul. Potrzebna, ul. Powązkowska, ul. Połczyńska, al. Prymasa Tysiąclecia, ul. Przasnyska, ul. Sienna, al. Solidarności, ul. Stawki, ul. Strąkowa, ul. Śliska, ul. Towarowa, ul. Twarda, rondo Zgrupowania AK Radosław, ul. Złota, ul. Żelazna.

beforeafter

Pogotowie komputerowe Wola

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Wymiana

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: niedziałająca matryca, zniszczone zawiasy, pęknięte obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszystkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą.? Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

Szybko, profesjonalnie i tanio – Warszawa Wola

Awarie sprzętu komputerowego, zarówno tego stacjonarnego, jak i mobilnego, nie są niczym niezwykłym. Choć mamy coraz nowocześniejsze i wydajniejsze maszyny, to jednak intensywna ich eksploatacja z biegiem czasu może prowadzić do pojawienia się problemów z oprogramowaniem czy awarii sprzętowych. Wybierając nasz serwis komputerowy, można po prostu zaoszczędzić swój cenny czas. Natychmiast po zgłoszeniu zjawiamy się na miejscu na terenie warszawskiej Woli. Doświadczeni pracownicy potrafią szybko ustalić przyczynę awarii, wycenić jej usunięcie i po akceptacji zabrać sprzęt do centrum serwisowego, aby zająć się jego naprawą.

W przypadku instalacji nowego oprogramowania czy konfiguracji już istniejącego, odwożąc sprzęt z serwisu komputerowego, możemy przeprowadzić profesjonalne szkolenie z jego obsługi. Zawsze profesjonalnie podchodzimy do swojej pracy i zachęcamy do tego, aby zapoznać się z tą ofertą już teraz.

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.

Poniżej zaznaczono obszar prowadzenia serwisu i napraw komputerów i laptopów Wola: