Serwis Komputerowy Warszawa Wola

Profesjonalny serwis naprawy komputerów Source IT funkcjonuje na Woli w Warszawie.

Zaufaj naszej wizji !

Source-IT zaprasza wszystkich mieszkańców dzielnicy Warszawa-Wola oraz lokalne firmy do skorzystania z naszych kompleksowych usług informatycznych. Zapewnimy serwis komputerowy z darmowym dojazdem do klienta, dostarczając rozwiązania sprzętowe i technologiczne, dostosowane do indywidualnych wymagań naszych klientów. Mamy bogate doświadczenie w branży IT, przekładające się na najwyższą jakość usług świadczonych na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych. Oferujemy m.in.:

  • projektowanie i budowę sieci komputerowej w domu lub firmie,
  • naprawę komputerów stacjonarnych i laptopów,
  • instalację oprogramowania, konfigurację sprzętu,
  • przyspieszanie komputerów,
  • usuwanie wirusów, odzyskiwanie danych.

Te i wiele innych usług oferujemy naszym klientom z Woli, w formie pogotowia komputerowego z darmowym dojazdem. Docieramy szybko i sprawnie, w każde miejsce w Warszawie, diagnozując usterkę i wykonując niezbędne prace serwisowe. Firmy zlecające nam outsourcing IT, mogą z kolei liczyć na niezawodną, szybką i kompleksową opiekę informatyczną oraz efektywne zarządzanie infrastrukturą IT w przedsiębiorstwie.

beforeafter

ŚWIADCZYMY USŁUGI które wyróżniają się jakością

Wymiana

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: niedziałająca matryca, zniszczone zawiasy, pęknięte obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszystkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą.? Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

?

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-? Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

?

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

?

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.