Serwis komputerowy Włochy Warszawa

Profesjonalny serwis naprawy komputerów Source IT funkcjonuje w dzielnicy Włochy w Warszawie.

Zaufaj naszej wizji !

W czasach, gdy sprawne działanie komputerów i systemów informatycznych stanowi podstawę wielu dziedzin naszego życia, zapewnienie kompleksowej opieki informatycznej stanowi jeden z priorytetów większości firm i przedsiębiorstw. Mając na uwadze ten oczywisty fakt, pogotowie komputerowe Source – IT oferuje pełną obsługę informatyczną dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstwo z dzielnicy Warszawa-Włochy. Powierzając nam outsourcing IT, twoja firma zyskuje zaufanego partnera, który dzięki swojemu doświadczeniu i doskonałej znajomości branży IT, zaoferuje i wdroży rozwiązania niezbędne dla optymalizacji twojego biznesu.

Oprócz usług dla firm nasz serwis komputerowy z darmowym dojazdem do klienta oferuje również szeroki wachlarz usług adresowanych do klientów indywidualnych z dzielnicy Włochy w Warszawie. Specjalizujemy się w naprawach laptopów i komputerów stacjonarnych wszystkich firm, instalujemy oprogramowanie, przyspieszamy sprzęt, usuwany wirusy i odzyskujemy dane. Wszystko sprawnie, szybko i w pełni profesjonalnie.

Prowadzimy serwis z dojazdem na Włochy, np. dojeżdżamy do ulic: ul. Badylarska, ul. Czempińska, al. 4 Czerwca 1989 roku, ul. Dźwigowa, ul. Aleje Jerozolimskie, ul. Kraszewskiego, al. Legionów Piłsudskiego, ul. Poleczki, al. Polskiej Organizacji Wojskowej, ul. Potrzebna, ul. Ryżowa, ul. Szybka, ul. Zapustna, ul. Żwirki i Wigury, al. Aleja Krakowska.

beforeafter

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Wymiana

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: niedziałająca matryca, zniszczone zawiasy, pęknięte obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszystkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy, wymiana gniazd zasilania, uszkodzeniami układu chłodzenia. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą. Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Software

Instalacja systemu Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

Profesjonalne wsparcie serwisowe w pełnym zakresie

Jesteśmy w pełni otwarci na współpracę w zakresie każdej możliwej awarii. Przede wszystkim możemy zająć się każdą usterką mechaniczną sprzętu. Nie tylko diagnozujemy na przykład płyty główne czy układy graficzne, ale także wymieniamy uszkodzone podzespoły, zawsze na części najwyższej jakości, wyłącznie oryginalne.

Oprócz tego w ramach serwisu komputerowego zapewniamy kompleksową usługę z zakresu software. To nie tylko instalacja nowego oprogramowania czy świeżego systemu operacyjnego. To także optymalizacja pracy sprzętu, jego konfiguracja pod konkretne wymagania, usuwanie wirusów czy zabezpieczanie dysków twardych. Wszystkie te usługi realizowane są w wygodnej formie z bezpośrednim dojazdem do klienta na terenie Warszawy w dzielnicy Włochy. Zawsze gwarantujemy profesjonalne podejście na najwyższym poziomie, sprawną realizację wszystkich powierzonych nam zadań, jak i atrakcyjne ceny, z którymi zdecydowanie warto zapoznać się już teraz. Sprawdź serwis komputerów, serwis laptopów Warszawa – Source IT

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.

Poniżej zaznaczono obszar prowadzenia serwisu i napraw komputerów i laptopów Włochy: