Serwis Komputerowy Warszawa Wilanów

Profesjonalny serwis naprawy komputerów Source IT funkcjonuje w dzielnicy Wilanów w Warszawie.

Zaufaj naszej wizji !

Wszystkich mieszkańców Wilanowa oraz firmy mające swoją siedzibę w tej dzielnicy Warszawy, zapraszamy do skorzystania z usług serwisu komputerowego Source – IT. Gwarantujemy darmowy dojazd do klienta oraz szeroki zakres świadczonych napraw. Klientom indywidualnym oferujemy naprawy laptopów i komputerów stacjonarnych wszystkich marek, instalację oprogramowania, usuwanie wirusów oraz wiele innych usług jak np. odzyskiwanie danych czy przyspieszanie komputerów.

Z kolei nasze usługi adresowane do firm obejmują outsourcing IT, czyli pełne przejęcie kontroli nad infrastrukturą informatyczną w firmie. Zaletą takiego rozwiązania jest nie tylko wymierna oszczędność, ale również pewność stałej opieki informatycznej prowadzonej przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Zapraszamy do skorzystania z usług na najwyższym poziomie serwisu komputerowego na warszawskim Wilanowie klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa mające swoją siedzibę na terenie tej dzielnicy. Pogotowie komputerowe dostępne 7 dni w tygodniu tylko Source IT! Nasza pomoc i nasze doświadczenie uratują każdy sprzęt na danym obszarze i w okolicy!

beforeafter

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Serwis komputerowy Wilanów

Nie boimy się najtrudniejszych nawet wyzwań. Nasi pracownicy to ludzie doświadczeni, z ogromną wiedzą, którzy nie tylko szybko dojadą do klienta na terenie Wilanowa w Warszawie, ale także bardzo sprawnie podejmą się naprawy oraz pomocy informatycznej. U nas procedura jest bardzo prosta. Skorzystanie z usług serwisu komputerowego to:

  • zgłoszenie awarii;
  • przyjazd pracownika pod wskazany adres;
  • diagnoza sprzętu na miejscu i ustalenie przyczyny awarii;
  • wycena naprawy oraz określenie czasu potrzebnego na jej wykonanie;
  • serwis laptopów i komputera w naszym centrum, wymiana podzespołów;
  • dostarczenie naprawionego sprzętu do klienta na Wilanowie.

Z nami awarie sprzętu komputerowego nie będą ani uciążliwym, ani też bardzo kosztownym problemem. Dojazd na terenie warszawskiego Wilanowa jest oferowany zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom prywatnym, a więc zapraszamy już teraz do skorzystania z naszych kompleksowych usług. Zajmiemy się każdym sprzętem, zarówno tym stacjonarnym, jak i mobilnym, niezależnie od marki czy modelu. Pogotowie komputerowe Warszawa Wilanów z dojazdem do klienta w dowolnym miejscu. Zapraszamy!

Wymiana

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: niedziałająca matryca, zniszczone zawiasy, pęknięte obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszystkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą.? Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

?

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

?️

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

?

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.