Serwis komputerowy Wilanów

Profesjonalny serwis naprawy komputerów Source IT funkcjonuje w dzielnicy Wilanów w Warszawie.

Zaufaj naszej wizji !

Wszystkich mieszkańców Wilanowa oraz firmy mające swoją siedzibę w tej dzielnicy Warszawy, zapraszamy do skorzystania z usług serwisu komputerowego Source – IT. Gwarantujemy darmowy dojazd do klienta oraz szeroki zakres świadczonych napraw. Klientom indywidualnym oferujemy naprawy laptopów i komputerów stacjonarnych wszystkich marek, instalację oprogramowania, usuwanie wirusów oraz wiele innych usług jak np. odzyskiwanie danych czy przyspieszanie komputerów.

Z kolei nasze usługi adresowane do firm obejmują outsourcing IT, czyli pełne przejęcie kontroli nad infrastrukturą informatyczną w firmie. Zaletą takiego rozwiązania jest nie tylko wymierna oszczędność, ale również pewność stałej opieki informatycznej prowadzonej przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Zapraszamy do skorzystania z usług na najwyższym poziomie serwisu komputerowego na warszawskim Wilanowie klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa mające swoją siedzibę na terenie tej dzielnicy. Pogotowie komputerowe dostępne 7 dni w tygodniu tylko Source IT! Nasza pomoc i nasze doświadczenie uratują każdy sprzęt na danym obszarze i w okolicy!

Prowadzimy serwis z dojazdem na Wilanów, np. dojeżdżamy do ulic: ul. Augustówka, ul. Gąsek, ul. Goplańska, ul. Kokosowa, ul. Łucznicza, ul. Nałęczowska, ul. Niemirowska, ul. Nowoursynowska, ul. Opieńki, ul. Podgrzybków, ul. Rosnowskiego, ul. Rydzowa, ul. Sobieskiego, ul. Tuzinowa, ul. Wał Zawadowski, ul. Wiertnicza, al. Wilanowska, ul. Zawodzie, ul. Przyczółkowa, ul. Vogla.

beforeafter

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Serwis komputerowy Wilanów

Nie boimy się najtrudniejszych nawet wyzwań. Nasi pracownicy to ludzie doświadczeni, z ogromną wiedzą, którzy nie tylko szybko dojadą do klienta na terenie Wilanowa w Warszawie, ale także bardzo sprawnie podejmą się naprawy oraz pomocy informatycznej. U nas procedura jest bardzo prosta. Skorzystanie z usług serwisu komputerowego to:

  • zgłoszenie awarii;
  • przyjazd pracownika pod wskazany adres;
  • diagnoza sprzętu na miejscu i ustalenie przyczyny awarii;
  • wycena naprawy oraz określenie czasu potrzebnego na jej wykonanie;
  • serwis laptopów i komputera w naszym centrum, wymiana podzespołów;
  • dostarczenie naprawionego sprzętu do klienta na Wilanowie.

Z nami awarie sprzętu komputerowego nie będą ani uciążliwym, ani też bardzo kosztownym problemem. Dojazd na terenie warszawskiego Wilanowa jest oferowany zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom prywatnym, a więc zapraszamy już teraz do skorzystania z naszych kompleksowych usług. Zajmiemy się każdym sprzętem, zarówno tym stacjonarnym, jak i mobilnym, niezależnie od marki czy modelu. Pogotowie komputerowe Warszawa Wilanów z dojazdem do klienta w dowolnym miejscu. Zapraszamy!

Wymiana

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: niedziałająca matryca, zniszczone zawiasy, pęknięte obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszystkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą.? Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.

Poniżej zaznaczono obszar prowadzenia serwisu i napraw komputerów i laptopów Wilanów: