Serwis komputerowy Wesoła Warszawa

Profesjonalny serwis naprawy komputerów Source IT funkcjonuje w dzielnicy Wesoła w Warszawie.

Zyskaj wygodę dzięki usłudze dojazdu w dzielnicy Warszawa – Wesoła

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele problemów może spowodować niepozorna awaria sprzętu komputerowego. W ramach kompleksowej opieki IT dla firm, jak i typowego pogotowia komputerowego dla osób prywatnych, szybko zajmiemy się problemem, dojeżdżając osobiście do klientów z dzielnicy Wesoła w Warszawie. Serwis zajmie się usunięciem każdej usterki w profesjonalnie wyposażonym warsztacie, a za naprawę odpowiedzialni są zawsze doświadczeni ludzie. Po skończeniu naprawy odwozimy urządzenie i w razie potrzeby oferujemy krótkie przeszkolenie z jego obsługi, na przykład po instalacji nowego oprogramowania.

Zaufaj naszej wizji !

W trosce o zapewnienie wszystkim mieszkańcom i firmom działającym na terenie dzielnicy Warszawa – Wesoła profesjonalnej opieki informatycznej, oferujemy serwis komputerowy z dojazdem do klienta. Nasze usługi informatyczne dla klientów indywidualnych i biznesowych, wykonując m.in.:

  • naprawę i serwis komputerów stacjonarnych i serwis laptopów,
  • instalację i konfigurację oprogramowania,
  • usuwanie wirusów, ochronę systemu,
  • przyspieszanie i upgrade komputera,
  • odzyskiwanie danych,
  • projektowanie sieci informatycznych dla domu i firmy.

Zawsze profesjonalnie podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania, starając się zapewnić wygodę, przystępną cenę oraz przede wszystkim w pełni zadowalające efekty naszej pracy. Serwis komputerów dotyczy nie tylko kwestii oprogramowania, ale także samego sprzętu (hardware), który diagnozujemy i naprawiamy lub wymieniamy na dobrej jakości, oryginalne części zamienne. Zapraszamy do kontaktu.

Prowadzimy serwis z dojazdem na Wesoła, np. dojeżdżamy do ulic: ul. Jagiellońska, ul. Wawerska, ul. Wspólna, ul. 1 Praskiego Pułku, ul. Jana Pawła II.

beforeafter

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Wymiana

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów laptopów różnej marki na terenie Warszawy m.in.: niedziałająca matryca, zniszczone zawiasy, pęknięte obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszystkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą.? Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.

Poniżej zaznaczono obszar prowadzenia serwisu i napraw komputerów i laptopów Wesoła: