Serwis komputerowy Wawer

Profesjonalny serwis naprawy komputerów Source IT funkcjonuje w dzielnicy Wawer w Warszawie.

Profesjonalny i tani serwis komputerowy Wawer – pogotowie komputerowe

W naszym przypadku dojazd do klienta w dzielnicy Warszawa-Wawer nie jest wyłącznie opcją dla przedsiębiorców. To standard dla wszystkich, zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych, dzięki któremu można oszczędzać swój czas i niepotrzebne nerwy. Serwis komputerowy – tylko Source IT

Doświadczony pracownik serwisu, który działa na zasadach pogotowia komputerowego, natychmiast po odebraniu zgłoszenia może zjawić się na miejscu i zająć diagnozą. Od razu informujemy o źródle problemu, wyceniamy jego usunięcie oraz określamy orientacyjny czas naprawy. Po akceptacji warunków zabieramy komputer do naszego serwisu, wykonujemy niezbędne czynności i własnym transportem odwozimy później urządzenie pod wskazany adres.

Najwyższa jakość idzie u nas zawsze w parze z konkurencyjną ceną i zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą. W dzielnicy Warszawa Wawer możemy zająć się naprawą każdego sprzętu, zarówno stacjonarnego, jak i mobilnego. Zapewniamy pomoc i wsparcie komputerowe jak na serwis i pogotowie komputerowe przystało!

Zaufaj naszej wizji !

Nasz serwis komputerowy z darmowym dojazdem na terenie całej Warszawy cieszy się coraz większą popularnością również w dzielnicy Wawer. Tutejsze firmy oraz klienci indywidualni doceniają profesjonalizm i wysoką jakość usług świadczonych przez Source – IT, powierzając nam prace związane z naprawą sprzętu, jego przyspieszeniem i optymalizacją, a także zlecając projektowanie sieci informatycznej, instalację oprogramowania czy odzyskiwanie danych. Wszystko to, jak i wiele innych usług wykonujemy w sposób szybki, sprawny i kompleksowy, bazując na najnowocześniejszych technologiach i swoim wieloletnim doświadczeniu. Wysoka jakość naszych usług sprawia, że zaufaniem darzą nas nie tylko osoby prywatne i małe firmy, ale także średnie i duże przedsiębiorstwa z różnych sektorów, dla których świadczymy kompleksową opiekę informatyczną. Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy i skorzystania z atrakcyjnych warunków, jakie oferujemy naszym partnerom. Serwis komputerów stacjonarnych i serwis laptopów Wawer tylko u nas! Oferta, cennik i szczegóły pomocy pod telefonem!

Prowadzimy serwis z dojazdem na Wawer, np. dojeżdżamy do ulic: Jagiellońska, ul. Korkowa, ul. Kresowa, ul. Marsa, ul. Morgowa, ul. rondo Mościckiego, ul. Naddnieprzańska, ul. Ostrobramska, ul. Płowiecka, ul. Patriotów, ul. Rekrucka, ul. Torowa, ul. Wał Miedzeszyński, ul. Wawerska, al. Wieniawy-Długoszowskiego, ul. Izbicka.

beforeafter

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Wymiana

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: niedziałająca matryca, zniszczone zawiasy, pęknięte obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszystkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą.? Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.

Poniżej zaznaczono obszar prowadzenia serwisu i napraw komputerów i laptopów Wawer: