Przystępne ceny i najwyższy poziom usług serwisowych

Gwarantujemy, że korzystając z usług naszego serwisu komputerowego z warszawskiego Ursynowa, usuniesz każdą awarię swojego sprzętu, zoptymalizujesz jego działanie, a do tego oczyścisz dyski z groźnego oprogramowania, tanio i profesjonalnie. Oferujemy jednak nie tylko kompleksową pomoc serwisową, ale także usługę dojazdu do klienta, bezpośrednio pod wskazany adres. Na wszystkie zgłaszane awarie pogotowie komputerowe reaguje natychmiastowo, docierając pod każdy adres na terenie osiedla Ursynów w Warszawie i szybko przystępując do pracy.

Diagnozujemy usterki, dokonujemy szybkiej wyceny i od razu umawiamy się na konkretny termin zakończenia naprawy. Serwis komputerowy po zakończeniu swojej pracy oczywiście odwiezie gotowy do pracy sprzęt i, w razie potrzeby, skonfiguruje go na miejscu, jak i przeszkoli z obsługi. Podejmiemy się naprawy każdego urządzenia, zarówno komputera stacjonarnego, jak i laptopa, a do tego zaoferujemy swoje kompleksowe wsparcie przy budowie zupełnie nowego PC-ta. Sprawdź naszą ofertę już dzisiaj i postaw na usługi specjalistów. Zapraszamy do kontaktu zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne.

Zaufaj naszej wizji!

Blisko 150 000 osób zamieszkujących Ursynów może skorzystać z naszej oferty kompleksowego serwisu komputerowego z darmowym dojazdem do klienta. Nasz serwis komputerów stacjonarnych dedykujemy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom zlokalizowanym na Ursynowie. Gwarantujemy szybki dojazd, trwałe i fachowe naprawy oraz szeroką gamę usług w zakresie optymalizacji sprzętu i oprogramowania. Zajmujemy się usuwaniem wirusów i złośliwego oprogramowania, oferujemy także przywracanie danych z dysków i zewnętrznych nośników pamięci. Z nami przyspieszysz swój komputer i będziesz mógł cieszyć się swobodnym dostępem do szybkiej, niezawodnej i bezpiecznej domowej lub firmowej sieci komputerowej. Skontaktuj się z nami i określ, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się całą resztą! Profesjonalny serwis laptopów i komputerów – Source IT.

Prowadzimy serwis z dojazdem na Ursynów, np. dojeżdżamy do ulic: ul. Arbuzowa, ul. Bokserska, ul. Czempińska, ul. Dolina Służewiecka, ul. Fosa, ul. Gąsek, ul. Kłobucka, ul. Kokosowa, al. Legionów Piłsudskiego, ul. Nowoursynowska, ul. Opieńki, ul. Podgrzybków, ul. Poleczki, ul. Przy Grobli, ul. Puławska, ul. Rolna, ul. Rosnowskiego, ul. Rydzowa, al. Wyścigowa, al. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Jana Rosoła.

beforeafter

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Wymiana Matryc

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: ?zepsute zawiasy, niedziałająca matryca, zniszczona obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszelkimi naprawami dotyczącymi hardware i sprzętu komputerowego np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą?. Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Naprawa Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie wirusów. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie i archiwizacja danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

?

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

?️

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

?

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.