Zaufaj naszej wizji!

Twój laptop lub komputer stacjonarny zaliczył w ostatnim czasie wyraźne spowolnienie? Wirusy lub złośliwe oprogramowanie uniemożliwiają ci normalną pracę? A może chcesz odzyskać utracone dane? Jeśli mieszkasz na terenie dzielnicy Warszawa-Ursus i interesuje cię profesjonalny serwis komputerowy z dojazdem do klienta, skontaktuj się z nami! Świadczymy kompleksową obsługę informatyczną firm i klientów indywidualnych: naprawiamy komputery, instalujemy oprogramowanie, usuwamy wirusy, optymalizujemy i przyspieszamy sprzęt! Serwis komputerów stacjonarnych oraz sprzętu komputerowego – Source IT

Zajmujemy się również budowaniem sprzętu od podstaw. Nasz serwis komputerowy Ursus tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem, którzy mogą zająć się przygotowaniem świetnego sprzętu do pracy biurowej, do zadań domowych czy nawet do obsługi bardzo wymagających gier.

Zapewniamy darmowy dojazd do każdej dzielnicy Warszawy: szybko, sprawnie i niedrogo naprawiamy komputery stacjonarne i laptopy wszystkich producentów. Firmom z Ursusa polecamy nasz outsourcing IT – kompleksowa opieka informatyczna to oszczędność czasu, pieniędzy i gwarancja, że całość infrastruktury informatycznej w firmie znajduje się pod opieką doświadczonych fachowców, którzy potrafią działać w szybki i niezawodny sposób.

Prowadzimy serwis z dojazdem na Ursus, np. dojeżdżamy do ulic: al. 4 Czerwca 1989 roku, al. Aleje Jerozolimskie, ul. Badylarska, ul. Gierdziejewskiego, al. Polskiej Organizacji Wojskowej, ul. Ryżowa, ul. Zapustna, ul. Kompanii Kordian, ul. Traktorzystów, ul. Warszawska.

beforeafter

Niska cena i gwarancja najwyższej jakości

Pomimo gwarantowania Klientom atrakcyjnych cen realizacji usług, możemy także zapewnić ich najwyższą możliwą jakość. Nasz serwis komputerów do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, staramy się trafnie zdiagnozować każdą usterkę i w możliwie najkrótszym czasie ją usunąć. Dojeżdżając do Klientów na terenie warszawskiego Ursusa, możemy zapewnić ogromną wygodę. Nie tylko szybko docieramy pod wskazany adres po zgłoszeniu, ale także osobiście zabieramy komputery na serwis, jak i odwozimy je po zakończeniu realizacji usług. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą. Tak profesjonalne usługi informatyczne sprostają wymaganiom zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Sprawdź profesjonalny serwis laptopów Warszawa.

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Wymiana Matryc

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: ?zepsute zawiasy, niedziałająca matryca laptopów notebooków, zniszczona obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszelkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą?. Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Naprawa Software

Instalacja i konfiguracja systemu Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania, usuwanie wirusów. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

?

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

?️

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

?

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.