Zaufaj naszej wizji!

Source IT oferuje serwis komputerowy, usługi informatyczne i pogotowie komputerowe z darmowym dojazdem na terenie dzielnicy Warszawa-Targówek. Wszystko to na najwyższym poziomie na terenie warszawy i okolic. Specjalizujemy się w naprawach komputerów stacjonarnych i laptopów wszystkich firm, nasze usługi adresując zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapewniamy kompleksową opiekę informatyczną przedsiębiorstw oraz szereg niezbędnych usług IT dla osób prywatnych. W szerokiej gamie naszych usług znajdują się, m.in.:

  • optymalizacja i przyspieszanie sprzętu komputerowego do indywidualnych potrzeb,
  • naprawy i wymiany usterek mechanicznych,
  • instalacja oprogramowania,
  • usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania,
  • odzyskiwanie danych z dysków i nośników zewnętrznych,
  • projektowanie sieci komputerowej w domu lub firmie,
  • kompleksowa opieka informatyczna przedsiębiorstw.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty i wykonania naprawy. Gwarantujemy szybki dojazd, serwis i profesjonalną obsługę klienta na najwyższym poziomie w doskonałej atmosferze.

Prowadzimy serwis z dojazdem na Targówek, np. dojeżdżamy do ulic: ul. 11 Listopada, ul. Artyleryjska, ul. Echa Leśne, ul. Gwarków, ul. Głębocka, ul. Kiejstuta, ul. Łabiszyńska, ul. Oliwska, ul. Ostródzka, ul. Pożarowa, ul. Radzymińska, ul. Skorpiona, al. Solidarności, ul. Toruńska, ul. Trasa Świętokrzyska, ul. Zabraniecka, ul. Ludwika Kondratowicza, ul. Gilarska.

beforeafter

Powierz nam budowę nowego komputera

Planujesz w niedługim czasie zainwestować swoje pieniądze w nowy sprzęt komputerowy? Chciałbyś stworzyć urządzenie idealnie dopasowane do własnych potrzeb, wydajne i stosunkowo niedrogie jednocześnie. Nasz serwis komputerowy z warszawskiego Targówka zajmie się również takimi zadaniami.

Zatrudniamy zespół doskonałych specjalistów, który jest w stanie zbudować każdego PC-ta, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby klienta. W ramach swoich usług realizowanych w Warszawie, w dzielnicy Targówek, możemy przygotować sprzęt biznesowy, przeznaczony do zadań biurowych czy mocny komputer do grania albo po prostu urządzenie do domowej rozrywki. Nie ma tutaj znaczenia, jaką wydajność ma zapewniać urządzenie i do czego będzie ono dokładnie wykorzystywane. Zawsze zaproponujemy najlepiej dopasowane podzespoły, zamontujemy je, skonfigurujemy sprzęt, zainstalujemy oprogramowanie i kompleksowo naszykujemy je do pracy. Skontaktuj się z nami już dziś! Oferujemy korzystny cennik i najbardziej fachowe podejście na Targówku!

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Wymiana Matryc

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: ?zepsute zawiasy, niedziałająca matryca, zniszczona obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszelkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia, wymieniamy pastę termoprzewodzącą?. Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Naprawa Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.

Poniżej zaznaczono obszar prowadzenia serwisu i napraw komputerów i laptopów Targówek: