Zaufaj naszej wizji !

Obszar warszawskiego Śródmieścia to jedna z tych dzielnic, na których nasz mobilny serwis laptopów, komputerów stacjonarnych wykonuje największą ilość zleceń. Swoją ofertę adresujemy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych zamieszkujących Śródmieście Warszawy. Nasze pogotowie komputerowe specjalizuje  się w:

  • naprawach mechanicznych i wymianie poszczególnych podzespołów,
  • instalacji i konfiguracji oprogramowania, systemu operacyjnego,
  • usuwaniu wirusów i ochronie komputerów,
  • projektowaniu sieci domowych i firmowych,
  • odzyskiwaniu danych i przyspieszaniu komputerów.

Zapewniamy w pełni profesjonalną, szybką obsługę i bezpłatny dojazd na terenie dzielnicy Warszawa-Śródmieście. Poznaj naszą ofertę i skorzystaj z szerokiej gamy naszych usług serwisowych. Profesjonalne serwisujemy komputery stacjonarne i laptopy wszystkich wiodących marek.

beforeafter

Serwis komputerowy Warszawa Śródmieście – tanio, wygodnie i profesjonalnie

Realizacja usług door-to-door idzie w parze z konkurencyjną ich ceną. Korzystanie z naszej pomocy jest niezwykle wygodne, a przy tym pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Jesteśmy otwarci na realizację każdego zadania informatycznego na terenie warszawskiego Śródmieścia, świadcząc swoje usługi dla firm oraz dla klientów prywatnych.

Skontaktuj się z nami już teraz i przekonaj się, że naprawdę warto nam zaufać. Przywrócimy każdego PC-ta, laptopa czy netbooka do pełnej sprawności, odpowiednio skonfigurujemy i zoptymalizujemy komputera tak, aby korzystanie ze sprzętu było jeszcze wygodniejsze.!

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Wymiana

✅ Nasz serwis laptopów Warszawa wymieni każdy uszkodzony element, uszkodzone ekrany, połamane obudowy, pęknięte zawiasy w laptopach a nawet laptopa po zalaniu.

Hardware

✅ Kompleksowe naprawy hardware i sprzętu komputerowego obejmują uszkodzenia całych płyt głównych, kart rozszerzeń, procesorów graficznych i CPU, zasilaczy i wiele więcej. Zajmujemy się także unowocześnianiem komputerów poprzez wymianę ich podzespołów, jak i budową sprzętu klasy PC od zera, dopasowując go do indywidualnych potrzeb. W ramach usług serwisowych zajmiemy się także wyczyszczeniem i regeneracją układu chłodzenia.

Software

Nasze usługi obejmują instalacje i konfiguracje Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU, jak i CPU. Zwiększenie wydajności poprzez optymalizacje systemu, jak i wiele więcej usług, zawsze z dojazdem na terenie warszawskiego Mokotowa.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

?

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔wyszukanie źródła problemu

-?przygotowanie kosztorysu naprawy

-⌛ określenie czasu potrzebnego na serwis komputera

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

?️

W naszym profesjonalnie wyposażonym serwisie realizujemy wszystkie powierzone nam zadania, naprawiając komputery, unowocześniając je, instalując oprogramowanie czy budując sprzęt od podstaw.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

?

- przywiezienie sprzętu do klienta o wcześniej ustalonej porze

- montaż dodatkowego wyposażenia lub instalacja oprogramowania na specjalne życzenie

- kompleksowe szkolenie z obsługi, jeśli tylko jest potrzebne.