Zaufaj naszej wizji !

Zepsuty komputer lub laptop na Rembertowie to powód, dla którego powinieneś jak najszybciej skontaktować się z Source-IT! Gwarantujemy szybki, profesjonalny i kompleksowy serwis komputerowy na terenie warszawskiego Rembertowa. Nasza oferta kierowana jest do firm i klientów indywidualnym oczekujących szybkiej i sprawnej pomocy w kwestiach związanych ze sprzętem komputerowym. Nasze bogate spektrum usług obejmuje m.in.:

  • wymianę matryc w laptopach,
  • naprawę usterek i uszkodzeń mechanicznych (np. zalania),
  • upgrade i przyspieszenie sprzętu,
  • usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania,
  • instalację programów antywirusowych i dowolnego oprogramowania,
  • konfigurację komputera,
  • doradztwo, projektowanie i budowę sieci informatycznej w domu i firmie.

Polecamy nasze usługi adresowane do klientów biznesowych. Świadczony przez nas outsourcing IT to gwarancja stałej, kompleksowej opieki informatycznej, bezpieczeństwa infrastruktury i natychmiastowego działania w przypadku dowolnej awarii lub usterki.

Prowadzimy serwis z dojazdem na Rembertów, np. dojeżdżamy do ulic: ul. Chłopickiego, ul. Chełmżyńska, ul. Gwarków, ul. Korkowa, ul. Marsa, ul. Podhalańska, ul. Rekrucka, ul. Skorpiona, ul. Szeroka, ul. Strażacka, ul. Torowa, ul. Wspólna.

beforeafter

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Wymiana

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: niedziałająca matryca, zniszczone zawiasy, pęknięte obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszystkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia, wymieniamy pastę termoprzewodzącą.? Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

Warszawa Rembertów – dojedziemy do każdego klienta

Szanujemy czas wszystkich naszych klientów i dlatego usługi realizujemy z bezpośrednim dojazdem pod wskazany adres. Na terenie Rembertowa i w całej Warszawie możemy osobiście u klienta usunąć drobne usterki, a w przypadku poważniejszych awarii zabieramy sprzęt do swojego centrum serwisowego, aby po naprawie odwieźć go w najbardziej dogodnym terminie.

W przypadku napraw sprzętowych nasz serwis komputerowy zawsze stosuje oryginalne części zamienne, a do tego do realizacji usług wykorzystuje najlepsze na rynku narzędzia. Mamy zespół doświadczonych pracowników, który może zająć się oczywiście także obsługą programową, w tym instalacją czy aktualizacją oprogramowania albo jego konfiguracją pod konkretne potrzeby.

Dla nas nie ma zadań niemożliwych. Podejmiemy się każdego zlecenia i zagwarantujemy zawsze swoim klientom z Rembertowa pełną satysfakcję z efektów naszej pracy. Zapraszamy gorąco już teraz do kontaktu z nami.

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.

Poniżej zaznaczono obszar prowadzenia serwisu i napraw komputerów i laptopów Rembertów: