Serwis komputerowy Paraga Południe

Zaufaj naszej wizji !

Wszystkich mieszkańców dzielnicy Praga-Południe zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie outsourcingu IT oraz obsługi informatycznej. Swoją ofertę adresujemy do klientów indywidualnych oraz firm, mających swoją siedzibę na południowej Pradze. Świadczony przez nas serwis komputerowy z bezpłatnym dojazdem do klienta obejmuje m.in.:

  • naprawę laptopów i komputerów stacjonarnych wszystkich firm,
  • instalację oprogramowania i konfigurację komputera,
  • usuwanie wirusów i ochronę systemu,
  • odzyskiwanie utraconych danych,
  • optymalizację procesora, pamięci RAM, przyspieszanie działania sprzętu,
  • pełną opiekę informatyczną i outsourcing IT dla firm.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców warszawskiej Pragi-Południe do skorzystania z naszych usług, oferujemy szybki dojazd do domu lub firmy, sprawną naprawę i atrakcyjne ceny dla naszych klientów. Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy w ramach świadczonych przez nas usług IT.

Prowadzimy serwis z dojazdem na Praga – Południe, np. dojeżdżamy do ulic: ul. Chłopickiego, ul. Kresowa, ul. Marsa, ul. Morgowa, rondo Mościckiego, ul. Naddnieprzańska, ul. Ostrobramska, ul. Podhalańska, ul. Płowiecka, ul. Szeroka, al. Stanów Zjednoczonych, ul. Targowa, ul. Wał Miedzeszyński, al. Wieniawy-Długoszowskiego, ul. Wybrzeże Szczecińskie, ul. Zabraniecka, ul. Zamoyskiego.

beforeafter

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Najwyższa jakość serwisu komputerowego zawsze gwarantowana

Nasze usługi na pewno gwarantują wygodę oraz oszczędność pieniędzy. Nie tylko dojeżdżamy do naszych klientów na terenie warszawskiej Pragi Południe, ale także serwisujemy komputery za rozsądne pieniądze, niezależnie od skali realizowanej naprawy. Co jednak najważniejsze, w naszej firmie można zawsze liczyć na najwyższą jakość. W przypadku awarii sprzętowych wymieniamy podzespoły na najlepsze, oryginalne części. Serwis komputerów w zakresie optymalizacji, aktualizacji czy instalacji nowego oprogramowania to również profesjonalne podejście i pełne dopasowanie się do potrzeb klienta.

Dla nas nie ma zadań niemożliwych. W serwisie komputerowym zatrudniamy najlepszych specjalistów i mamy świetne zaplecze do realizacji napraw, przez co podejmiemy się naprawy każdego sprzętu. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszymi usługami i do skorzystania z oferty profesjonalistów.

Wymiana

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: niedziałająca matryca, zniszczone zawiasy, pęknięte obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszystkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia, wymieniamy pastę termoprzewodzącą.? Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.

Poniżej zaznaczono obszar prowadzenia serwisu i napraw komputerów i laptopów Praga-Południe: