Zaufaj naszej wizji!

Ogromny obszar dzielnicy Praga-Północ, to jedno z tych miejsc w Warszawie, w których usługi Source – IT cieszą się coraz większą popularnością. Lokalne firmy oraz klienci indywidualni z Pragi Południe każdego dnia przekonują się, że wysokiej klasy serwis komputerowy nie musi być drogą usługą, a naprawa sprzętu może być procesem szybkim i niezwykle wygodnym. Oferowana przez nas usługa pogotowia komputerowego pozwala wykonać większość prac serwisowych i instalacyjnych w mieszkaniu lub biurze naszego klienta, a dodatkową zaletą skorzystania z naszej oferty jest darmowy dojazd na terenie całej Warszawy. Zajmujemy się wymianą matryc, optymalizacją i przyspieszaniem sprzętu, instalowaniem oprogramowania, odzyskiwaniem danych oraz wieloma innymi rodzajami usług, do których wzywają nas nasi klienci z Pragi-Północ. Firmom oferujemy tani i niezawodny outsourcing IT, będący gwarancją natychmiastowego i niezawodnego działania w przypadku niespodziewanych awarii i usterek. Polecamy także nasze usługi w zakresie projektowania sieci informatycznej oraz instalacji dedykowanego oprogramowania dla biznesu.

Prowadzimy serwis z dojazdem na Praga – Północ, np. dojeżdżamy do ulic: ul. 11 Listopada, ul. Kiejstuta, ul. Oliwska, ul. Pożarowa, ul. Radzymińska, ul. Ratuszowa, al. Solidarności, ul. Targowa, ul. Trasa Świętokrzyska, ul. Toruńska, ul. Wybrzeże Szczecińskie, ul. Zamoyskiego, ul. Ząbkowska.

beforeafter

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Postaw na wygodę i profesjonalizm

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużą rolę odgrywają w dzisiejszych czasach komputery w biznesie i jak ważna jest ich niezawodna praca. Z naszą pomocą rozwiązywanie problemów ze sprzętem będzie nie tylko profesjonalne, ale także wygodne. Serwisujemy komputery każdego typu, zarówno te stacjonarne, jak i mobilne, oczywiście niezależnie od marki czy modelu. Profesjonalnie podchodzimy do każdej naprawy, zajmując się nie tylko usterkami samego oprogramowania, ale także sprzętowymi, wymieniając uszkodzone podzespoły na wysokiej jakości części oryginalne.

Oczywiście dojazd realizowany jest również przy zleceniach dla klientów prywatnych. Na terenie Pragi Północ w Warszawie nasi pracownicy mogą szybko zjawić się na miejscu i od razu zająć się usunięciem usterki. W razie większych napraw zabieramy oczywiście komputery do własnego serwisu i naprawiamy je w profesjonalnych warunkach.

Wymiana

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: niedziałająca matryca, zniszczone zawiasy, pęknięte obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszystkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą.? Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.

Poniżej zaznaczono obszar prowadzenia serwisu i napraw komputerów i laptopów Praga-Północ: