Zaufaj naszej wizji!

Jako osoby, które z komputerami mają do czynienia na co dzień, doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak ważne jest posiadanie niezawodnego, sprawnego i odpowiednio szybkiego komputera do pracy, nauki, rozrywki i innych celów. Mając tego świadomość, wszystkim mieszkańcom dzielnicy Warszawa-Ochota oraz mieszącym się tutaj firmom, oferujemy serwis komputerowy z najwyższym poziomie oraz z  darmowym dojazdem do klienta. Wiemy, co zrobić, by szybko i profesjonalnie naprawić twój uszkodzony komputer stacjonarny oferujemy także naprawa laptopa lub podzespołu sprzętu komputerowego. Instalujemy oprogramowanie, wymieniamy podzespoły, przyspieszamy sprzęt, odzyskujemy dane także oferujemy usuwanie wirusów z komputerów stacjonarnych. Wszystko po to, abyś mógł jak najszybciej na nowo cieszyć się sprawnym i niezawodnym sprzętem. Klientom biznesowym z warszawskiej Ochoty polecamy nasze usługi w zakresie projektowania i budowy sieci, instalacji dedykowanego oprogramowania, na oraz pełnej opieki informatycznej. Pogotowie komputerowe działa szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie – zgodnie z najlepszymi standardami w dziedzinie IT.

Prowadzimy serwis z dojazdem na Ochotę, np. dojeżdżamy do ulic: Aleje Jerozolimskie, ul. Batorego, ul. Berestecka, ul. Chałubińskiego, rondo Czterdziestolatka, ul. Filtrowa, ul. Koszykowa, ul. Mszczonowska, al. Niepodległości, ul. Nowogrodzka, ul. Nowowiejska, ul. Pawińskiego al. Prymasa Tysiąclecia, ul. Racławicka, ul. Szybka, ul. Towarowa, ul. Żelazna, ul. Żwirki i Wigury, ul. Wawelska

beforeafter

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Serwis komputerów każdej marki – Warszawa Ochota

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zająć się każdym sprzętem informatycznym, jaki posiadają nasi Klienci. Serwisujemy nie tylko typowe komputery stacjonarne, ale także laptopy, netbooki, sprzęt serwerowy czy stacje robocze. Do każdej usługi podchodzimy bardzo profesjonalnie, serwisując komputery zgodnie z najnowszymi standardami. Gwarantujemy szybki dojazd do każdej osoby na terenie warszawskiej Ochoty. Natychmiast pod zgłoszeniu diagnozujemy problem, ustalamy cenę oraz czas realizacji usługi, a następnie zabieramy sprzęt do własnej siedziby.

Zachęcamy już teraz do skorzystania z naszych usług i do postawienia na wsparcie prawdziwych profesjonalistów. Nie tylko oferujemy kompleksowy serwis, ale także optymalizację oprogramowania, budowę sprzętu od nowa, jak i szkolenia w zakresie obsługi naprawionego sprzętu. U nas atrakcyjna cena zawsze idzie w parze z najwyższą jakością.

Wymiana

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: niedziałająca matryca, zniszczone zawiasy, pęknięte obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszystkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą.? Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

?

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

?️

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

?

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.