Pogotowie komputerowe Ochota

Zaufaj naszej wizji!

Jako osoby, które z komputerami mają do czynienia na co dzień, doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak ważne jest posiadanie niezawodnego, sprawnego i odpowiednio szybkiego komputera do pracy, nauki, rozrywki i innych celów. Mając tego świadomość, wszystkim mieszkańcom dzielnicy Warszawa-Ochota oraz mieszącym się tutaj firmom, oferujemy serwis komputerowy z najwyższym poziomie oraz z  darmowym dojazdem do klienta. Wiemy, co zrobić, by szybko i profesjonalnie naprawić twój uszkodzony komputer stacjonarny oferujemy także naprawa laptopa lub podzespołu sprzętu komputerowego. Instalujemy oprogramowanie, wymieniamy podzespoły, przyspieszamy sprzęt, odzyskujemy dane także oferujemy usuwanie wirusów z komputerów stacjonarnych. Wszystko po to, abyś mógł jak najszybciej na nowo cieszyć się sprawnym i niezawodnym sprzętem. Klientom biznesowym z warszawskiej Ochoty polecamy nasze usługi w zakresie projektowania i budowy sieci, instalacji dedykowanego oprogramowania, na oraz pełnej opieki informatycznej. Pogotowie komputerowe działa szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie – zgodnie z najlepszymi standardami w dziedzinie IT.

Prowadzimy serwis z dojazdem na Ochotę, np. dojeżdżamy do ulic: Aleje Jerozolimskie, ul. Batorego, ul. Berestecka, ul. Chałubińskiego, rondo Czterdziestolatka, ul. Filtrowa, ul. Koszykowa, ul. Mszczonowska, al. Niepodległości, ul. Nowogrodzka, ul. Nowowiejska, ul. Pawińskiego al. Prymasa Tysiąclecia, ul. Racławicka, ul. Szybka, ul. Towarowa, ul. Żelazna, ul. Żwirki i Wigury, ul. Wawelska

beforeafter

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Serwis komputerów każdej marki – Warszawa Ochota

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zająć się każdym sprzętem informatycznym, jaki posiadają nasi Klienci. Serwisujemy nie tylko typowe komputery stacjonarne, ale także laptopy, netbooki, sprzęt serwerowy czy stacje robocze. Do każdej usługi podchodzimy bardzo profesjonalnie, serwisując komputery zgodnie z najnowszymi standardami. Gwarantujemy szybki dojazd do każdej osoby na terenie warszawskiej Ochoty. Natychmiast pod zgłoszeniu diagnozujemy problem, ustalamy cenę oraz czas realizacji usługi, a następnie zabieramy sprzęt do własnej siedziby.

Zachęcamy już teraz do skorzystania z naszych usług i do postawienia na wsparcie prawdziwych profesjonalistów. Nie tylko oferujemy kompleksowy serwis, ale także optymalizację oprogramowania, budowę sprzętu od nowa, jak i szkolenia w zakresie obsługi naprawionego sprzętu. U nas atrakcyjna cena zawsze idzie w parze z najwyższą jakością.

Wymiana

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: niedziałająca matryca, zniszczone zawiasy, pęknięte obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszystkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą.? Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.

Naprawa komputerów Warszawa Ochota – najważniejsze zalety współpracy z Source IT

Jeśli chodzi o nasz serwis komputerowy Ochota to dzielnica Warszawy, w ramach której jednymi z najpowszechniejszych świadczonych przez nas usług są te związane z naprawą uszkodzeń mechanicznych urządzeń klientów. Czasem wynikają one ze zwykłej nieuwagi lub zaniedbania użytkownika, a niekiedy stanowią problem zupełnie od niego niezależny, ponieważ powstały w związku z np. wyeksploatowaniem się określonych podzespołów. W tym wszystkim najistotniejszy aspekt to jednak nie podłoże problemu, ale fakt, że w niemal każdym przypadku (z wyjątkiem tych naprawdę skrajnych) nasze pogotowie komputerowe działające na Ochocie może znaleźć skuteczne i satysfakcjonujące dla klienta rozwiązanie. Wsparcie, którego udzielamy pozwoli uniknąć konieczności zakupu nowego, drogiego sprzętu.

Profesjonalne i kompleksowe serwisowanie oraz naprawa laptopów Warszawa Ochota

Z zadań w tym zakresie, które mieliśmy okazję realizować na życzenie naszych klientów wymienić należy przede wszystkim wymianę zużytych lub uszkodzonych podzespołów, takich jak:

  • twarde dyski,
  • procesory,
  • pamięć RAM,
  • karty graficzne,
  • karty Wi-Fi,
  • elementy napędów optycznych czy nawet całe matryce lub klawiatury w laptopach.

Dodatkowo na przestrzeni minionych lat zamienialiśmy na nowe także detale zewnętrznej konstrukcji komputerów, w tym np. gniazda USB i zasilające, wejścia słuchawkowe oraz wbudowane adaptery umożliwiające czytanie zewnętrznych kart pamięci. W kwestii takiej jak pogotowie komputerowe Ochota jest obszarem Warszawy, na którym wiele z naszych zleceń koncentrowało się również na problemach wynikających stricte z niewydajnego działania systemu operacyjnego. W podobnych przypadkach współpraca z naszą firmą prezentuje się szczególnie korzystnie, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków wszelkie niezbędne czynności serwisowe możemy wykonać od ręki, pod adresem wskazanym przez klienta.

Przywracanie danych i czyszczenie urządzeń zamiast drogich napraw – uczciwy serwis komputerowy Ochota

Do głównych zalet naszej firmy, tuż obok profesjonalizmu i kompleksowego działania, zaliczyć należy uczciwość. Każdą usługę naprawy komputera w Warszawie na Ochocie czy dowolnej innej dzielnicy miasta stołecznego poprzedzamy jego skrupulatną diagnozą. Po zidentyfikowaniu problemu skupiamy się na doborze rozwiązań, które będą nie tylko skuteczne, ale również opłacalne dla klienta. Bardzo często okazuje się, że gruntowne czyszczenie całego wnętrza urządzenia pozwala odzyskać jego pełną sprawność, przy jednoczesnym zachowaniu niewielkich kosztów całej usługi. Z drugiej strony niekiedy zdarza się, że szacowana wysokość wydatku to kwota na tyle duża, że zamiast naprawy zaproponujemy Ci przywrócenie i zgranie danych z urządzenia, w celu przeniesienia ich na nowy sprzęt.

Jeśli zatem poszukujesz profesjonalnego i godnego zaufania serwisu laptopów na terenie warszawskiej Ochoty, który nie narazi Cię na duże koszty skontaktuj się z naszym personelem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Poniżej zaznaczono obszar prowadzenia serwisu i napraw komputerów i laptopów Ochota: