Zaufaj naszej wizji!

Jedna najmiększych i najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy to Mokotów. Liczba firm i klientów indywidualnych, potrzebujących wsparcia w dziedzinie IT rośnie tu z każdym dniem. Nasze pogotowie komputerowe oferuje kompleksowy serwis komputerowy, serwis laptopów oraz opiekę informatyczną na terenie tej dzielnicy. Zapewniamy darmowy dojazd do klienta i szybkie naprawy komputerów stacjonarnych, przenośnych oraz sprzętu komputerowego w domu i w firmie. Klientom biznesowym z siedzibą na Mokotowie zapewniamy natomiast pełną opiekę informatyczną, szeroki zakres usług w zakresie projektowania i budowy sieci firmowej, instalację oprogramowania oraz optymalizację rozwiązań sprzętowych, umożliwiających jeszcze bardziej efektywne prowadzenie biznesu. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółowych warunków współpracy, nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy.

beforeafter

Wybierz usługi najlepszych specjalistów z warszawskiego Mokotowa

Tylko w naszym serwisie komputerowym wysoka jakość usług oraz ogromna wygoda, dzięki opcji dojazdu do Klienta, idzie w parze z tak atrakcyjnymi cenami. Zatrudniamy najlepszych informatyków, dysponujemy ogromną wiedzą i doświadczeniem, a do tego nowoczesnym wyposażeniem serwisowym, które pozwala nam się zająć każdym sprzętem.

Jesteśmy zawsze do dyspozycji, szybko docieramy pod wskazany adres i naprawiamy sprzęt na miejscu lub zabieramy go do swojej siedziby na serwis, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Dla nas nie ma znaczenia rodzaj, marka czy model urządzenia. Profesjonalnie zajmiemy się serwisem komputerów PC, jak i wszystkich urządzeń przenośnych. Serwis komputerów i laptopów Warszawa skorzystaj z naszych usług na terenie Mokotowa już dzisiaj i przekonaj się, że warto nam zaufać.

Prowadzimy serwis z dojazdem na Mokotowie, np. dojeżdżamy do ulic: ul. Arbuzowa, ul. Augustówka, ul. Batorego, ul. Belwederska, ul. Bokserska, ul. Boya-Żeleńskiego, ul. Czerniakowska, ul. Dolina Służewiecka, ul. Fosa, ul. Gagarina, ul. Goplańska, ul. Klonowa, ul. Kłobucka, ul. Łucznicza, ul. Nałęczowska, ul. Niemirowska, al. Niepodległości, ul. Nowosielecka, ul. Nowoursynowska, ul. Podchorążych, ul. Przy Grobli, ul. Puławska, ul. Racławicka, ul. Rolna, ul. Sobieskiego, ul. Spacerowa, ul. Suligowskiego, ul. Tuzinowa, plac Unii Lubelskiej, ul. Waryńskiego, ul. Wał Zawadowski, ul. Wiertnicza, al. Wilanowska, al. Wyścigowa, ul. Zawodzie, ul. Żwirki i Wigury.

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Wymiana

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: niedziałająca matryca, zniszczone zawiasy, pęknięte obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszystkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą.? Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Software

Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania, usuwanie wirusów. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.

Poniżej zaznaczono obszar prowadzenia serwisu i napraw komputerów i laptopów Mokotów: