Zaufaj naszej wizji!

Mieszkasz na warszawskich Bielanach lub prowadzisz w tej dzielnicy działalność gospodarczą? Potrzebujesz szybkiej naprawy komputera lub kompleksowej obsługi informatycznej? Skontaktuj się z nami! W Source IT wykonujemy naprawy komputerów stacjonarnych, laptopów, przyspieszamy sprzęt, podkręcając pamięć RAM i parametry dysków twardych. Zajmujemy się odzyskiwaniem danych, usuwaniem wirusów i złośliwego oprogramowania, świadcząc jednocześnie pełne spektrum napraw mechanicznych, takich jak wymiana pękniętej matrycy i szeroką gamę pozostałych usług. Firmom z Bielan gwarantujemy stałą opiekę informatyczną w atrakcyjnej cenie, zapewniając dostawy i konfigurację sprzętu komputerowego, projektowanie i budowę sieci firmowych oraz wdrażanie systemów informatycznych usprawniających funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Wszyscy nasi klienci z dzielnicy Warszawa-Bielany mogą liczyć na serwis komputerowy z bezpłatnym dojazdem.

beforeafter

ŚWIADCZYMY USŁUGI które wyróżniają się jakością

Wymiana Matryc

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: ?zepsute zawiasy, niedziałająca matryca, zniszczona obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszelkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą?. Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Naprawa Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza AnalizaAnaliza oczekiwań klienta

?

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-? Oraz przewidywany czas serwisowania

ZAMÓW USŁUGĘ TERAZ

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

?

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

?

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.