Serwis komputerowy Bielany

Zaufaj naszej wizji!

Mieszkasz na warszawskich Bielanach lub prowadzisz w tej dzielnicy działalność gospodarczą? Potrzebujesz szybkiej naprawy komputera lub kompleksowej obsługi informatycznej? Skontaktuj się z nami! W Source IT realizujemy serwis komputerów stacjonarnych, laptopów, przyspieszamy sprzęt, podkręcając pamięć RAM i parametry dysków twardych. Zajmujemy się odzyskiwaniem danych, usuwaniem wirusów i złośliwego oprogramowania, świadcząc jednocześnie pełne spektrum napraw mechanicznych, takich jak wymiana pękniętej matrycy i szeroką gamę pozostałych usług..

Firmom z Bielan gwarantujemy stałą opiekę informatyczną w atrakcyjnej cenie, zapewniając dostawy i konfigurację sprzętu komputerowego, projektowanie i budowę sieci firmowych oraz wdrażanie systemów informatycznych usprawniających funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Troszczymy się także o bezpieczeństwo. W serwisie komputerowym na warszawskich Bielanach zajmujemy się nie tylko usuwaniem złośliwego oprogramowania oraz wirusów. Oferujemy także instalację oraz konfigurację specjalistycznego oprogramowania, które zabezpieczy system i dane gromadzone na nośnikach przed niebezpieczeństwami płynącymi z sieci internetowej. Wszyscy nasi klienci z dzielnicy Warszawa-Bielany mogą liczyć na serwis komputerowy z bezpłatnym dojazdem.

Prowadzimy serwis z dojazdem na Bielany, np. dojeżdżamy do ulic: al. Armii Krajowej, ul. Broniewskiego, ul. Gdańska, ul. Gwiaździsta, ul. Gąbińska, ul. Kampinoska, ul. Kolektorska, ul. Księżycowa, ul. Kasprowicza, ul. Maczka, ul. Marii Kazimiery, ul. Mickiewicza, rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej, ul. Słowackiego, ul. Wybrzeże Gdyńskie, ul. Wólczyńska.

beforeafter

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Zbudujemy komputer od podstaw – Bielany

Specjalizujemy się jednak nie tylko w serwisowaniu sprzętu, w jego unowocześnianiu czy w instalowaniu oraz aktualizowaniu oprogramowania. Nasi klienci z osiedla Bielany na terenie Warszawy mogą zgłosić się do nas również wtedy, gdy planują zakup nowego komputera. Możemy zająć się budową takiej jednostki od podstaw, dobierając wszystkie podzespoły do konkretnych potrzeb i gwarantując atrakcyjną cenę. Jesteśmy otwarci na wszystkie zlecenia. Nasi specjaliści zbudują nowoczesny komputer do zadań biurowych, specjalistyczny sprzęt do firm, jak i PC-ta multimedialnego lub dedykowanego graczom.

Wymiana Matryc

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: ?zepsute zawiasy, niedziałająca matryca, zniszczona obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszelkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą?. Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Naprawa Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.

Poniżej zaznaczono obszar prowadzenia serwisu i napraw komputerów i laptopów Bielany: