Zaufaj naszej wizji!

Jeśli szukasz firmy oferującej kompleksowy i profesjonalny serwis komputerowy na terenie dzielnicy Warszawa-Białołęka, zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Source-IT to szeroka gama czynności serwisowych w zakresie napraw laptopów i komputerów stacjonarnych dla domu i firmy. Klientom biznesowym nasze pogotowie komputerowe oferuje kompleksową obsługę informatyczną i outsourcing IT, a wszystkim mieszkańcom Białołęki – pełen zakres usług naprawczych sprzętu komputerowego, serwis komputerów i darmowy dojazd! Szybko i sprawnie przyspieszymy twój komputer, dokonamy wymiany uszkodzonych podzespołów, odinstalujemy złośliwe oprogramowanie i pozbędziemy się wirusów, lepiej zabezpieczając twój komputer. Specjalizujemy się także w budowie komputerów z wysokiej klasy podzespołów oraz w projektowaniu sieci domowych i firmowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług na najwyższym poziomie i do kontaktu w celu umówienia dogodnego terminu naprawy komputera.

beforeafter

Kompleksowe wsparcie serwisowe – Warszawa Białołęka

Nie czekaj dłużej i już dzisiaj skorzystaj z naszych usług. Dla nas nie ma znaczenia to, czy Twój komputer uległ poważnej awarii mechanicznej lub programowej, został zainfekowany czy po prostu potrzebujesz unowocześnić swój sprzęt lub zbudować nowy od podstaw. W każdym przypadku pracownik naszego serwisu komputerowego dojedzie pod wskazany adres na terenie warszawskiej Białołęki i zapewni swoje kompleksowe wsparcie.

Nie tylko zajmiemy się każdym zleceniem informatycznym, ale także zawsze zaproponujemy atrakcyjną cenę, jak i zakończymy swoją pracę wystawieniem długiej gwarancji. Skontaktuj się z nami już teraz.

Prowadzimy serwis z dojazdem na Białołękę, np. dojeżdżamy do ulic: ul. Artyleryjska, ul. Echa Leśne, ul. Głębocka, ul. Ostródzka, ul. Toruńska, ul. Łabiszyńska, ul. Białołęcka.

Najwyższa jakość i profesjonalne podejście – serwis Warszawa Białołęka

Wymiana uszkodzonych matryc

✅ W Twoim laptopie uległa uszkodzeniu matryca? Spokojnie, to nie musi być powód do zakupu nowego sprzętu. W naszym serwisie komputerowym zajmiemy się wymiana matryc ekranu, jak i połamanych zawiasów czy zniszczonej obudowy. Wymienimy oczywiście także wszystkie inne podzespoły, w tym klawiatury, gładziki czy zepsute gniazda zasilania.

Profesjonalne naprawy sprzętowe

✅ Zespół naszych doświadczonych pracowników podejmie się nawet najtrudniejszych napraw sprzętowych. To między innymi diagnoza oraz usuwanie usterek płyt głównych, reballing zintegrowanych układów graficznych czy wymiana zasilaczy. W trosce o sprawność działania sprzętu zajmujemy się także kompleksowym czyszczeniem wnętrza komputera, jak i całego jego układu chłodzenia, wraz z zastosowaniem nowej pasty termoprzewodzącej oraz termopadów. Zajmiemy się dodatkowo ulepszeniem sprzętu, instalując dodatkowe kości RAM, szybkie dyski SSD czy lepsze procesory. Specjalizujemy się nie tylko w sprzęcie typowo biurowym, ale także specjalistycznym, jak i dedykowanym graczom.

Naprawa Software

Szeroki zakres usług serwisu programowego to między innymi instalowanie i konfigurowanie systemów operacyjnych oraz kompleksowe oczyszczanie komputerów, w tym ze złośliwego oprogramowania. W ramach usług software możemy również programowo podkręcać układy graficzne i procesory. Nasza pomoc oferowana na warszawskiej Białołęce dotyczy także aktualizacji systemu, jego optymalizacji oraz przenoszenia danych.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Określenie potrzeb zlecającego;

-Przygotowanie wyceny oraz określenie czasu niezbędnego na naprawę

-⌛ Diagnoza i wyszukiwanie źródła awarii

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

- W większości przypadków serwis komputerowy jest bardzo szybki, ale przy usługach skomplikowanych może wynieść do 30 dni roboczych

- Drobne usterki usuwamy na miejscu, a poważniejsze naprawy realizujemy w naszym centrum serwisowym

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.

Poniżej zaznaczono obszar prowadzenia serwisu i napraw komputerów i laptopów Białołęka: