Naprawa laptopów Warszawa Bemowo

Profesjonalny serwis naprawy komputerów Source IT funkcjonuje na Bemowie w Warszawie.

Serwis komputerowy Bemowo

Zaufaj naszej wizji !

Wszystkim firmom oraz klientom indywidualnym zamieszkującym warszawskie Bemowo, oferujemy bogatą gamę usług serwisowych w zakresie naprawy i konfiguracji sprzętu komputerowego. Świadczymy kompleksowy serwis komputerowy, wykonując zarówno naprawy mechaniczne, wymiany uszkodzonych podzespołów, jak i szereg usług w zakresie instalacji oprogramowania, budowy sieci, optymalizacji sprzętu czy usuwanie wirusów. Nasze usługi wykonujemy na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych, oferując naprawy laptopów i komputerów stacjonarnych wszystkich marek. Instalujemy oprogramowanie i dostarczamy sprzęt komputerowy dla sprawnego i efektywnego funkcjonowania warszawskich przedsiębiorstw, które otaczamy stałą opieką informatyczną. Z kolei wszystkim mieszkańcom Bemowa nasz serwis komputerów i serwis laptopów, gwarantujące najwyższą jakość usług w atrakcyjnej cenie. Usługi dedykowane osobom prywatnym to profesjonalny serwis i optymalizacja komputerów, jak i instalacja nowego oprogramowania. Możemy zająć się również zbudowaniem sprzętu od zera, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Najlepsze pogotowie komputerowe na terenie Warszawy.

beforeafter

Dojeżdżamy do wszystkich osób z warszawskiego Bemowa

Nasza kompleksowa oferta serwisowa to usługi door-to-door w bardzo atrakcyjnej cenie, wygodna i pewna jednocześnie. Na każde zgłoszenie reagujemy bardzo szybko i zjawiamy się na miejscu pod wskazanym adresem na terenie Bemowa. Nasi doświadczeni pracownicy wyszukują przyczynę awarii, przygotowują kosztorys i zabierają sprzęt do nowoczesnego centrum serwisowego. Po realizacji powierzonych nam zadań odwozimy urządzenia, zawsze w dogodnym dla klienta terminie. U nas zawsze atrakcyjna cena idzie w parze z najwyższą jakością usług, jak i z pełną gwarancją satysfakcji. Zapraszamy już teraz do kontaktu. Naprawimy każdego laptopa czy komputer stacjonarny, zainstalujemy nowe oprogramowanie, zajmiemy się optymalizacja działania i kwestiami bezpieczeństwa, chroniąc sprzęt oraz dane przed złośliwym oprogramowaniem.

Prowadzimy serwis z dojazdem na Bemowie, np. dojeżdżamy do ulic: ul. Radiowa, ul. Powstańców Śląskich, ul.4 Czerwca 1989 roku, ul. Człuchowska, ul. Dywizjonu 303, ul. Dźwigowa, ul. Gierdziejewskiego, ul. Górczewska, ul. Jana Olbrachta, ul. Kampinoska, ul. Kraszewskiego, ul. Księżycowa, ul. Maczka, ul. Marynin, al. Obrońców Grodna, rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej, ul. Powązkowska, ul. Połczyńska, ul. Strąkowa.

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Wymiana

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: niedziałająca matryca, zniszczone zawiasy, pęknięte obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszystkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą.? Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.

Serwis komputerów Bemowo – szerszy opis najpopularniejszych usług

Jeśli chodzi o prowadzenie działalności takiej jak pogotowie komputerowe Bemowo jest dzielnicą, na terenie której do najczęstszych problemów zgłaszanych przez klientów należą uszkodzenia mechaniczne sprzętu. Te mogą pojawiać się na skutek bardzo niejednolitych wydarzeń, zarówno tych powstałych z winy użytkownika, jak i losowych czy zupełnie od niego niezależnych (np. w związku z naturalnym zużywaniem się poszczególnych podzespołów). Bardziej istotną sprawę od przyczyny samej awarii stanowi jednak fakt, że w prawie każdym wypadku potrafimy odpowiednio zaradzić, oszczędzając Ci tym samym konieczności wymiany urządzenia na nowe. Poniżej zamieszczamy nieco bardziej szczegółowe informacje na temat najczęściej wykonywanych przez nasz serwis komputerowy na Bemowie napraw i usług dodatkowych.

Serwis PC i naprawa laptopów Bemowo

W kwestii takiej jak naprawa komputerów Bemowo stanowi obszar, w obrębie którego do chwili obecnej mieliśmy okazję podejmować się bardzo różnorodnych zadań. Spośród nich należy wspomnieć m.in. o wymienianie uszkodzonych lub niewydajnych podzespołów, w tym dysków twardych, układów graficznych, procesorów, kości pamięci RAM, kart Wi-Fi, napędów optycznych oraz elementów zewnętrznych takich jak np. gniazda zasilające, czytniki kart pamięci czy wejścia słuchawkowe lub USB. Dodatkowo podłożem części z powierzanych nam napraw komputerowych na terenie Bemowa były nie tyle uszkodzenia mechaniczne co problemy bazujące na pracy systemu operacyjnego. W każdym z wymienionych przypadków mogliśmy zapewnić naszym klientom szybką i w pełni profesjonalną pomoc.

Profesjonalne czyszczenie komputerów

Tym co szczególnie wyróżnia nas spośród innych firm zajmujących się serwisem czy naprawami laptopów na terenie Bemowa jest uczciwość. Każde przyjmowane przez nas zlecenie poprzedzamy skrupulatną diagnozą, dzięki której potrafimy odszukać realną przyczynę problemu i zaproponować możliwe najbardziej ekonomiczne dla klienta rozwiązanie. Rozwiązaniem tym okazuje się niezwykle często właśnie konieczność przeprowadzenia kompleksowego czyszczenia sprzętu. W takich przypadkach po gruntownym usunięciu zanieczyszczeń z urządzania, za niewielkie pieniądze, przywracamy komputerowi pełną sprawność.

Odzyskiwanie danych w trybie pilnym – pogotowie komputerowe Bemowo

Bez względu na lata doświadczenia w branży czy zasoby posiadanej wiedzy zdarzają się przypadki, kiedy nawet najlepszy serwis nie będzie w stanie przywrócić urządzenia do stanu używalności. W takiej sytuacji lub kiedy naprawa zwyczajnie się nie opłaca, warto odwiedzić jeden z funkcjonujących na Bemowie sklepów komputerowych w celu zakupu nowego sprzętu. Wcześniej jednak należy odzyskać dane ze zniszczonego komputera. Również i w tym zakresie oferujemy Ci swoje wsparcie, proponując odzyskiwanie informacji zapisanych zarówno na dyskach twardych HDD czy SSD, jak i na nośnikach innego rodzaju, np. optycznych lub w formie przenośnej pamięci (urządzenia flash, karty).

Jeśli zatem posiadasz uszkodzone lub obarczone innym problemem urządzenie, gorąco zachęcamy do podjęcia współpracy z naszym serwisem, zamiast dokonywać zakupu nowego urządzenia oferowanego przez drogi sklep komputerowy Bemowo to dzielnica, na terenie której podejmiemy się dowolnego wyzwania.

Poniżej zaznaczono obszar prowadzenia serwisu i napraw komputerów i laptopów Bemowo: