Serwis komputerowy Warszawa Bemowo

Profesjonalny serwis naprawy komputerów Source IT funkcjonuje na Bemowie w Warszawie.

Zaufaj naszej wizji !

Wszystkim firmom oraz klientom indywidualnym zamieszkującym warszawskie Bemowo, oferujemy bogatą gamę usług serwisowych w zakresie naprawy i konfiguracji sprzętu komputerowego. Świadczymy kompleksowy serwis komputerowy, wykonując zarówno naprawy mechaniczne, wymiany uszkodzonych podzespołów, jak i szereg usług w zakresie instalacji oprogramowania, budowy sieci, optymalizacji sprzętu czy usuwanie wirusów. Nasze usługi wykonujemy na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych, oferując naprawy laptopów i komputerów stacjonarnych wszystkich marek. Instalujemy oprogramowanie i dostarczamy sprzęt komputerowy dla sprawnego i efektywnego funkcjonowania warszawskich przedsiębiorstw, które otaczamy stałą opieką informatyczną. Z kolei wszystkim mieszkańcom Bemowa nasz serwis komputerów i serwis laptopów, gwarantujące najwyższą jakość usług w atrakcyjnej cenie. Usługi dedykowane osobom prywatnym to profesjonalny serwis i optymalizacja komputerów, jak i instalacja nowego oprogramowania. Możemy zająć się również zbudowaniem sprzętu od zera, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Najlepsze pogotowie komputerowe na terenie Warszawy.

beforeafter

Dojeżdżamy do wszystkich osób z warszawskiego Bemowa

Nasza kompleksowa oferta serwisowa to usługi door-to-door w bardzo atrakcyjnej cenie, wygodna i pewna jednocześnie. Na każde zgłoszenie reagujemy bardzo szybko i zjawiamy się na miejscu pod wskazanym adresem na terenie Bemowa. Nasi doświadczeni pracownicy wyszukują przyczynę awarii, przygotowują kosztorys i zabierają sprzęt do nowoczesnego centrum serwisowego. Po realizacji powierzonych nam zadań odwozimy urządzenia, zawsze w dogodnym dla klienta terminie. U nas zawsze atrakcyjna cena idzie w parze z najwyższą jakością usług, jak i z pełną gwarancją satysfakcji. Zapraszamy już teraz do kontaktu. Naprawimy każdego laptopa czy komputer stacjonarny, zainstalujemy nowe oprogramowanie, zajmiemy się optymalizacja działania i kwestiami bezpieczeństwa, chroniąc sprzęt oraz dane przed złośliwym oprogramowaniem.

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Wymiana

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: niedziałająca matryca, zniszczone zawiasy, pęknięte obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszystkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą.? Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

?

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

?️

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

?

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.