Serwis komputerowy Warszawa Bemowo

Profesjonalny serwis naprawy komputerów Source IT funkcjonuje na Bemowie w Warszawie.

Zaufaj naszej wizji !

Wszystkim firmom oraz klientom indywidualnym zamieszkującym warszawskie Bemowo, oferujemy bogatą gamę usług serwisowych w zakresie naprawy i konfiguracji sprzętu komputerowego. Świadczymy kompleksowy serwis komputerowy, wykonując zarówno naprawy mechaniczne, wymiany uszkodzonych podzespołów, jak i szereg usług w zakresie instalacji oprogramowania, budowy sieci, optymalizacji sprzętu czy usuwanie wirusów. Nasze usługi wykonujemy na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych, oferując naprawy laptopów i komputerów stacjonarnych wszystkich marek. Instalujemy oprogramowanie i dostarczamy sprzęt komputerowy dla sprawnego i efektywnego funkcjonowania warszawskich przedsiębiorstw, które otaczamy stałą opieką informatyczną. Z kolei wszystkim mieszkańcom Bemowa nasz serwis komputerów i serwis laptopów, gwarantujące najwyższą jakość usług w atrakcyjnej cenie. Usługi dedykowane osobom prywatnym to profesjonalny serwis i optymalizacja komputerów, jak i instalacja nowego oprogramowania. Możemy zająć się również zbudowaniem sprzętu od zera, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Najlepsze pogotowie komputerowe na terenie Warszawy.

beforeafter

Dojeżdżamy do wszystkich osób z warszawskiego Bemowa

Nasza kompleksowa oferta serwisowa to usługi door-to-door w bardzo atrakcyjnej cenie, wygodna i pewna jednocześnie. Na każde zgłoszenie reagujemy bardzo szybko i zjawiamy się na miejscu pod wskazanym adresem na terenie Bemowa. Nasi doświadczeni pracownicy wyszukują przyczynę awarii, przygotowują kosztorys i zabierają sprzęt do nowoczesnego centrum serwisowego. Po realizacji powierzonych nam zadań odwozimy urządzenia, zawsze w dogodnym dla klienta terminie. U nas zawsze atrakcyjna cena idzie w parze z najwyższą jakością usług, jak i z pełną gwarancją satysfakcji. Zapraszamy już teraz do kontaktu. Naprawimy każdego laptopa czy komputer stacjonarny, zainstalujemy nowe oprogramowanie, zajmiemy się optymalizacja działania i kwestiami bezpieczeństwa, chroniąc sprzęt oraz dane przed złośliwym oprogramowaniem.

Prowadzimy serwis z dojazdem na Bemowie, np. dojeżdżamy do ulic: ul. Radiowa, ul. Powstańców Śląskich, ul.4 Czerwca 1989 roku, ul. Człuchowska, ul. Dywizjonu 303, ul. Dźwigowa, ul. Gierdziejewskiego, ul. Górczewska, ul. Jana Olbrachta, ul. Kampinoska, ul. Kraszewskiego, ul. Księżycowa, ul. Maczka, ul. Marynin, al. Obrońców Grodna, rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej, ul. Powązkowska, ul. Połczyńska, ul. Strąkowa.

ŚWIADCZYMY USŁUGIktóre wyróżniają się jakością

Wymiana

✅ Zajmujemy się wymianą wszystkich uszkodzonych elementów, takich jak: niedziałająca matryca, zniszczone zawiasy, pęknięte obudowy czy uszkodzona klawiatura oraz wiele więcej.

Hardware

✅ Zajmujemy się wszystkimi naprawami dotyczącymi hardware np.: uszkodzeniami płyt głównych, grafiki, zasilaczy. Czyścimy układ chłodzenia,  wymieniamy pastę termoprzewodzącą.? Zajmujemy się również upgrade’em komputerów RAM, SSD, oraz budowa wraz z konfiguracją nowych komputerów do zastosowań: ?biurowych, profesjonalnych, dla graczy.

Software

?Instalacja i konfiguracja Windows, usuwanie złośliwego oprogramowania. Konfiguracja systemu oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, routery. Oczyszczenie dysku, odzyskiwanie danych, aktualizacje oprogramowania, przenoszenie danych. Podkręcanie procesora (OC) GPU jak i CPU. Zwiększenie wydajności po przez optymalizacje systemu jak i wiele więcej.

JAK FUNKCJONUJE NASZ SERWIS ?Plan działania, schemat jak postępujemy w usłudze door-to-door

1. Diagnoza Analiza oczekiwań klienta

?

Zanim rozpoczniemy naprawę, wykonujemy diagnozę komputera?

-✔Znajdujemy źródło usterki

-?Ustalamy cenę naprawy

-⌛ Oraz przewidywany czas serwisowania

Zamów usługę teraz !

2. Naprawa komputeraW zależności od poziomu skomplikowania usługi może ona trwać do 30 dni roboczych.

?️

Po dokonaniu diagnozy bierzemy się za naprawę sprzętu. Potrafimy uporać się z dowolnymi problemami, począwszy od problemów z oprogramowaniem, aż po złożone awarie komputera.

3. Dostarczenie Natychmiastowe dostarczenie komputera po naprawie

?

Komputer po zakończeniu naprawy dostarczamy w dogodnym dla Klienta terminie, wprost do domu, biura skąd został zabrany. Na życzenie, zamontujemy i skonfigurujemy oraz pokażemy działanie sprzętu.