Serwis komputerowy w Warszawie – dojazd do klienta

Prowadzimy mobilny serwis w każdej dzielnicy Warszawy oraz w okolicach miasta.

Mając na uwadze zapewnienie swoim klientom najwyższej jakości obsługi informatycznej, oferujemy serwis komputerowy z darmowym dojazdem do klienta na terenie całej Warszawy. Docieramy do klientów indywidualnych i biznesowych, mieszkających na Woli, Ursynowie, Rembertowie, Żoliborzu, Wilanowie, Pradze, Białołęce oraz na obszarze wszystkich pozostałych warszawskich dzielnic. Większość naszych usług jesteśmy w stanie wykonać w domu lub biurze naszego klienta, co gwarantuje oszczędność czasu i gwarancję naprawy komputera stacjonarnego lub laptopa jeszcze tego samego dnia.

Serwis komputerów stacjonarnych i laptopów

Zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży informatycznej, którzy mogą zająć się naprawą, unowocześnieniem lub optymalizacją każdego sprzętu stacjonarnego. Przyjeżdżamy do Klientów na terenie Warszawy zarówno posiadających urządzenia stacjonarne klasy PC, komputery typu FSS oraz laptopy czy netbooki, niezależnie od producenta oraz konkretnego modelu. Zajmiemy się każdą usterką, wyczyścimy układy chłodzenia oraz wnętrze obudowy, wymienimy podzespoły czy zamontujemy nowe, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skupiamy się na rozwiązaniach, innowacji, bezpieczeństwie
Zgłoś Awarię !

Usługi Serwisowe w Warszawie – z dojazdem do klientów

W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi serwisowe, obejmujące m.in.: naprawy usterek mechanicznych, usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania, projektowanie sieci domowej i firmowej, przyspieszanie komputera i optymalizacja sprzętu, odzyskiwanie danych z nośników cyfrowych oraz wiele innych, kompleksowo świadczonych usług. Wejdź na stronę naszego serwisu w sekcji z dojazdem do klienta i zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą. Poznaj wszystkie korzyści, jakie daje Ci naprawa komputera w Source IT.

Serwis komputerowy w Warszawie – każda dzielnica

Dla nas nie ma znaczenia, w jakiej dzielnicy Warszawy prowadzisz swoją firmę, czy zamieszkujesz Śródmieście, Włochy, Wawer, Targówek czy Bemowo. Docieramy do każdego miejsca w Warszawie, oferując serwis i opiekę informatyczną klientom zarówno w centrum, jak i na obrzeżach miasta. Bez względu na lokalizację, dotrzemy do Ciebie szybko i sprawnie, by naprawić sprzęt i wdrożyć niezbędne rozwiązania tak szybko, jak to możliwe. Oszczędzamy Twój czas, jak i pieniądze, gwarantując jednocześnie sprawną realizację każdego powierzonego nam zadania serwisowego.

Wybierz z poniższej oferty dzielnicę, w której mieszkasz i poznaj naszą pełną ofertę usług informatycznych. Gwarantujemy, że na pracy naszych specjalistów nigdy się nie zawiedziesz i korzystając z naszej oferty, nie będziesz musiał sięgać głęboko do swojego portfela. Niedrogi i profesjonalny serwis z dojazdem do Klienta w Warszawie – tylko u nas!