Serwis komputerów Asus !

Nasz serwis gwarantuje momentalną oraz skuteczną naprawę laptopów Asus. Zatrudnieni informatycy posiadają długoletnie doświadczenie oraz umiejętności w naprawie nowoczesnych laptopów słynnych a także lubianych firm. Cechuje nas na ogół punktualność, rzetelność i pilność. Do wszelkich awarii podchodzimy ze starannością, przywracając poprawne bezproblemowe działanie.

Serwis Asus WarszawaKtóry wyróżnia się jakością

Dlaczego naprawę laptopów Asus warto powierzyć naszej firmie?

Staramy się, aby serwis został opracowany bardzo szybko. Jesteśmy świadomi, że czas naprawy stanowi jedną z kluczowych kwestii, dlatego też usługi świadczone przez naszych specjalistów opierają się na dokładnej diagnozie jak i dynamicznej pracy, niezależnie od rodzaju awarii laptopa. Co ważniejsze, oferujemy nieodpłatny dojazd do Klienta na terenie całej stolicy. Nasze pogotowie komputerowe umożliwi zrealizowanie pracy serwisowej komputera Asus zarówno w Twoim domu, a również firmie.

Serwis Asus Warszawa - usługi serwisowe

Nasza firma zapewnia fachowe jak i profesjonalne naprawy mechaniczne laptopów, a także usługi z obszaru odzyskiwania danych, usuwania wirusów, instalacji i konfiguracji oprogramowania, oraz wymiany różnorodnych części sprzętu i podzespołów, które uległy zniszczeniu. Informatycy nie tylko naprawią daną usterkę, ale na dodatek przygotują laptopa do ponownej pracy. Deklarujemy niski koszt naprawy. Jeżeli zastanawiasz się w jakim miejscu jest nowoczesny serwis Asus Warszawa to miejsce, w którym pracują fachowo wyszkoleni pracownicy oferujący skuteczną, jak również przynoszącą efekt pomoc. Zapraszamy do kontaktu!

Naprawa laptopów Asus a cena

Nasz serwis Asus w Warszawie wykonuje niezawodne i błyskawiczne naprawy. Oferujemy usługi w korzystnych cenach. Naprawa laptopów Asus jest o wiele tańsza niż absolutna zmiana a także zakup nowego urządzenia. Nasi fachowcy omawiają z Klientem wszelkiego rodzaju usługi. Source-It wyróżnia się nie tylko atrakcyjną cenowo ofertą, ale też szybkim czasem realizacji naprawy. Zlecenia wykonywane są w niezwykle krótkim terminie – działamy ekspresowo!

Co charakteryzuje serwis Source-It?

W serwisie Asus w Warszawie wykonujemy skuteczną naprawę laptopów firmy Asus. Diagnozujemy sprzęty, wykonujemy kompleksowe czyszczenie laptopa, wymieniamy uszkodzone części, precyzyjnie badamy każdą usterkę. Posiadamy doświadczenie oraz umiejętności w dokładnej naprawie zarówno sprzętów firmowych i osobistych, jak również przeznaczonych do grania. Zależy nam na funkcjonalności oraz niezawodności sprzętów jak i ich wieloletniej żywotności.

Średni SerwisPrace z dojazdem / Zabranie sprzętu

Klonowanie dysku z HDD na SSD

Odzyskiwanie danych

Wymiana matrycy

Zaawansowany SerwisPraca w serwisie, dłuższy czas oczekiwania.

Reballing układu BGA

Naprawa płyt głównych

Naprawa kart Graficznych

Podstawowy SerwisPrace serwisowe z dojazdem

Czyszczenie Układu chłodzenia

Wymiana klawiatury

Instalacja Windows

KONTAKT

Jak zgłosić usterkę sprzętu do serwisu Asus w Warszawie?

Nasi klienci są zawsze zadowoleni!

Jeżeli Twój komputer nagle przestanie reagować albo zauważysz inną, nieoczekiwaną usterkę, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Na naszej stronie internetowej wykonaliśmy szczególny formularz kontaktowy, w którym określisz awarię urządzenia. Możesz także skomunikować się z naszym mobilnym serwisem za pośrednictwem kontaktu telefonicznego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług!