POMOC INFORMATYCZNA DLA TWOJEJ FIRMY!

Wsparcie informatyczne potrafi wybawić nas z wielu problemów. Zdarzają się sytuacje, gdy masz ochotę wyrzucić swój komputer za okno. Sprzęt elektroniczny, niezależnie od tego, ile dbałości w niego włożymy, może się zepsuć w najmniej odpowiednim momencie. W takiej chwili z pewnością marzysz o tym, by znalazł się ktoś, kto w magiczny sposób uzdrowi twój laptop. Tutaj wkraczamy my. Nasza pomoc sprawia, że wszelkie trudności znikają, choćby problem wydawał się nie do przejścia. Jeśli masz to szczęście, że mieszkasz w Warszawie, gdzie zdecydowaliśmy się działać, jak najszybciej zapisz nasz numer w swoim telefonie. Na każdy problem jest rozwiązanie, a ty możesz je mieć zawsze pod ręką.

Pogotowie informatyczne - i problem z głowy.

W ustalonym czasie przyjedziemy i zajmiemy się wszystkim. Zainstalujemy potrzebne oprogramowanie, oczyścimy system z wirusów i odzyskamy stracone dane. Wykonujemy także prace serwisowe. Jeśli w twoim sprzęcie okaże się konieczna wymiana podzespołu, zrobimy także i to. Ponadto nawet jeśli twój komputer działa sprawnie, zawsze można go podkręcić. Po naszych zabiegach pozostanie ci zasiąść do pracy lub rozrywki, jakby problem nigdy nie istniał. Pomoc informatyczna Warszawa sprawia, wszystko działa szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Pomoc informatycznarozumiemy, jak ważna jest twoja praca.

Wyobraź sobie, że pracujesz nad ważnym projektem. Terminy gonią, jednak pracę masz świetnie rozplanowaną. Stukasz w klawiaturę z prędkością światła, przesuwasz na ekranie kolejne elementy. Nagle monitor zaczyna niepokojąco migać. Program, w którym pracujesz, zostaje wyłączony bez udziału twej woli. Czujesz się, jakby ktoś wrzucił cię w fabułę elektronicznego thrillera, choć szczerze mówiąc wcale nie masz na to ochoty. Mijają kolejne minuty, podczas których wszelkie próby odzyskania kontroli nad krnąbrnym sprzętem nie dają najmniejszego efektu. Możesz wtedy zrobić dwie rzeczy. Poświęcać kolejne godziny na naprawę, albo powierzyć to zadanie ekspertom. Wybór zawsze należy do ciebie, choć umiejętność delegowania zadań to podstawowa cecha każdego dobrego fachowca.

Pomoc informatyka onlinedla wszystkich.

Podstawowy PlanDla użytkowników domowych i małych firm

Od 150zł/h

Konfiguracja programów

Instalacja peryferiów

Diagnostyka sprzętu

Średni PlanDla małych i średnich firm

Od 250zł/h

Pomoc w konfiguracji stron WWW

Konfiguracja maszyn wirtualnych

Konfiguracja infrastruktury

Zamów teraz!

Pro PlanPakiet dla najbardziej wymagających

Od 350zł/h

Zmiany w Kodzie stron/aplikacji

Naprawa infrastruktury

Nagłe incydenty IT

Nasza doraźna pomoc informatyczna przyda się nie tylko firmom, czy osobom pracującym zdalnie. W obecnych czasach komputer to podstawa. Dobry szef może wspomóc swego pracownika, wzywając nas do naprawy sprzętu elektronicznego. Świadomy rodzic również wykona do nas telefon, gdy jego dziecko ma do oddania na następny dzień ważny referat. Wszelkie wymówki są bowiem premiowane w szkołach jedynie kolejnym minusem. A kilka minusów to ocena, która mocno zaniży starannie wypracowaną średnią. Szkoda byłoby zaprzepaścić wysiłki twojego dziecka czymś tak banalnym, jak zepsuty komputer.

Nasza pomoc informatyczna

Przydamy się także w czasie wolnym.

Jesteś graczem? Miłośnikiem seriali? Pasjonatem należącym do ważnych grup tematycznych? A może po prostu komputer to twoje okno na świat, dzięki któremu masz kontakt z bliskimi? W każdym z tych przypadków nie zwlekaj w razie problemów i zadzwoń po nas. W szczególnych przypadkach wystarczy nawet zdalna pomoc informatyczna, co znacznie przyspiesza sprawę.