Podkręcanie procesora, Overclocking Warszawa

Sprawdź naszą usługę podkręcania procesorów

Podkręcanie procesora Warszawa

Kiedy i dlaczego warto wykonać podkręcanie procesora? Z każdą kolejną generacją sprzętu i oprogramowania wzrasta szybkość działania naszych komputerów. To, co kilkanaście, ba!, kilka lat temu mogło zająć przy niesprzyjających warunkach nawet wiele dni, dziś, dzięki użyciu co mocniejszych jednostek, bywa kwestią paru minut. Przyzwyczajeni do zawrotnego tempa, w jakim działa współczesna elektronika tym bardziej cierpimy, gdy jakaś operacja okazuje się być zbyt wymagająca dla komputera, z którego korzystamy. A są przecież rzeczy, które dla naszego sprzętu niezmiennie okazują się być dużym wyzwaniem.

Niemniej jednak, uruchamianie najnowszych gier z bogatą w szczegóły i efekty wizualne grafiką, rendering obrazów bądź plików wideo w oprogramowaniu do modelowania 3D, albo do profesjonalnej obróbki filmów – podsumowując to wszystko może spowodować zadyszkę nawet u dobrych podzespołów i starannie dostrojonego systemu. Na szczęście dla wymagających, podkręcanie procesora stanowi sposób poprawienia osiągów komputera bez inwestowania w kosztowne komponenty z najwyższej półki. Stosując podkręcanie procesora, overclocking można znacząco zwiększyć wydajność sprzętu. Serwis Source-IT oferuje profesjonalne i bezpieczne przeprowadzenie OC. Terenem naszego działania jest cała Warszawa.

Przyspiesz swój procesor!Profesjonalny overclocking w naszym serwisie

Zwiększanie osiągów komputera

Oferujemy pomoc w profesjonalnej poprawie wydajności komputerów naszych Klientów. Po pierwsze, wykonując overclocking, znany też jako przetaktowywanie, albo, bardziej obrazowo, podkręcanie procesora zwiększamy częstotliwość pracy jego wewnętrznego zegara, wyznaczającego rytm, w jakim pracuje. Dzięki temu, jednostka centralna w takim samym czasie wykonuje więcej operacji, co bezpośrednio przekłada się na wzrost szybkości pracy komputera, sprawności obliczeniowej i płynności działania.

Należy zaznaczyć, że overclocking jest wymagający dla podkręcanych komponentów, bo szybsza praca sprawia, że popierają więcej energii i wzrasta temperatura, w jakiej pracują. Ten efekt powinien być brany pod uwagę i w naszym serwisie dobrze o tym pamiętamy. Co więcej, nasi specjaliści podejmą się podkręcenia procesora, OC (overclocking) z poszanowaniem możliwości sprzętu, mając na względzie jego zupełne bezpieczeństwo, wykorzystując profesjonalne i sprawdzone metody, które przyniosą użytkownikowi komputera maksymalną satysfakcję i zagwarantują bezproblemową eksploatację. Powierzone nam celem podkręcenia procesora urządzenia powrócą w ręce klientów w równie dobrym stanie, w jakim do nas trafią – oczywiście z tą różnicą, że będą pracować zauważalnie szybciej i płynniej. Podsumowując dzięki OC będzie możliwe wykorzystanie ich do nowych, wcześniej z racji limitów wydajności trudnych do osiągnięcia celów.

Podkręcanie procesora

Jakie korzyści idą z podkręcenia procesora?

Jakże to proste! Po pierwsze zwiększona wydajność, więcej FPS w wymagających grach. Brak konieczności wymiany sprzętu na droższy. Szybszy rendering filmów czy grafik 3D. Innymi słowy większa moc obliczeniowa dla najbardziej wymagających.

Podkręcanie CPU,GPU + zmiana chłodzenia

Podczas podkręcania procesora kluczowym czynnikiem jest temperatura pracy jednostki. Przede wszystkim do optymalnego podkręcenia procesora niezbędny jest wydajny układ chłodzenia.

Overclocking + Budowa customowego chłodzenia wodnego

Budowa customowego chłodzenia to nie tylko wspaniały indywidualny wygląd ale przede wszystkim dużo bardziej wydajny system chłodzenia twojego procesora.

Profesjonalne i bezpieczne podkręcanie procesoraZ dojazdem na terenie Warszawy

Wobec coraz szerszych i nierzadko coraz bardziej ekscytujących możliwości, które otwiera posiadanie sprawnie pracującego sprzętu overclocking stanowi atrakcyjną alternatywę wobec wymiany podzespołów. Cała Warszawa może na nas liczyć, dlatego pragniemy zachęcić klientów ze wszystkich dzielnic miasta i jego okolic do skorzystania z usług naszego serwisu. Co więcej, gwarantujemy, że przeprowadzimy podkręcanie procesora w sposób sprawny oraz uwzględniający dbałość o bezpieczeństwo i żywotność powierzonego nam sprzętu. Zapraszamy do kontaktu z nami – to pierwszy krok ku taniemu i efektywnemu usprawnieniu komputera poprzez profesjonalny OC.

Podkręcanie procesoraWybierz pakiet podstawowy!

Wymiana pasty termoprzewodzącej

Podkręcenie procesora

Testy stabilności

OC + Wymiana chłodzeniaTo jest to, co powinieneś wybrać!

Wymiana chłodzenia

Overclocking

Stabilniejsze osiągi

Zamów teraz!

Budowa chłodzenia wodnego + OCTego naprawdę potrzebujesz. Dla najbardziej wymagających!

Budowa customowego chłodzenia wodnego

OVERCLOCKING procesora

Testy obciązeniowe procesora

Poprawiamy osiągi procesora dla twoich zysków

Podkręć procesor zwiększ wydajność !