Odzyskiwanie danych z komputera w Warszawie

Prowadzimy mobilny serwis w każdej dzielnicy Warszawy oraz w okolicach miasta.

Brak dostępu do informacji gromadzonych na dyskach twardych czy na pamięciach przenośnych może być efektem wielu problemów z samym komputerem. Z utratą danych można spotkać się między innymi po poważnej awarii nośnika lub w efekcie zainfekowania systemu operacyjnego, o co w dzisiejszych czasach niestety bardzo łatwo. Oferujemy jednak profesjonalne, szybkie i niedrogie odzyskiwanie danych z komputera dla wszystkich Klientów z Warszawy. Obsługujemy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne, zawsze starając się zapewnić najwyższą jakość realizacji wszystkich usług.

Skupiamy się na rozwiązaniach, innowacji, bezpieczeństwie

Zgłoś Awarię !

Szybki dojazd do Klienta na terenie Warszawy

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że utrata danych może być naprawdę poważnym problemem. Często są to niezwykle cenne informacje, bez których nie da się pracować lub które mają ogromną wartość materialną albo związane są z istotnymi danymi osobowymi. Zgłaszając się do naszej firmy Source IT z Warszawy, można jednak liczyć na kompleksową pomoc w każdej awaryjnej sytuacji i na bardzo szybką reakcję naszych pracowników.

Ogromną zaletą naszej usługi jest dojazd bezpośrednio do Klienta, zarówno w przypadku przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Na miejscu, w domu lub w firmie, zajmiemy się realizacją powierzonych nam zadań. Odzyskujemy dane z komputerów, korzystając z najnowocześniejszych metod oraz ze specjalistycznych narzędzi. Dzięki temu jesteśmy skuteczni w swoim działaniu i w większości przypadków możemy odzyskać nawet wszystkie utracone informacje, zależnie od tego, co było powodem utraty dostępu do nich. Jesteśmy w stanie odzyskać informacje z takich nośników, jak:

  • dyski twarde HDD oraz SSD;
  • pamięci przenośne w postaci kart czy urządzeń flash;
  • optyczne nośniki danych.

Atrakcyjne ceny i szybka realizacja zleceń

Pomimo profesjonalnego podejścia do procesu odzysku danych z komputerów oraz bezpośredniego dojazdu na miejsce, możemy zagwarantować wszystkim Klientom bardzo atrakcyjne ceny. Usługi realizujemy również naprawdę sprawnie, oczywiście w zależności od tego, co było powodem uszkodzenia nośnika. Jesteśmy w stanie przywrócić dane również z wielu dysków twardych uszkodzonych mechanicznie, zalanych czy spalonych.

Zapraszamy już teraz do kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania, wyjaśnimy wszelkie  pojawiające się wątpliwości i przede wszystkim szybko zajmiemy się konkretnym problemem, odzyskując cenne informacje cyfrowe z każdego rodzaju nośnika, bardzo sprawnie i oczywiście niedrogo.