POMOC INFORMATYCZNA DLA TWOJEJ FIRMY!

Wsparcie informatyczne potrafi wybawić nas z wielu problemów. Zdarzają się sytuacje, gdy masz ochotę wyrzucić swój komputer za okno. Sprzęt elektroniczny, niezależnie od tego, ile dbałości w niego włożymy, może się zepsuć w najmniej odpowiednim momencie. W takiej chwili z pewnością marzysz o tym, by znalazł się ktoś, kto w magiczny sposób uzdrowi twój laptop. Tutaj wkraczamy my. Nasza pomoc sprawia, że wszelkie trudności znikają, choćby problem wydawał się nie do przejścia. Jeśli masz to szczęście, że mieszkasz w Warszawie, gdzie zdecydowaliśmy się działać, jak najszybciej zapisz nasz numer w swoim telefonie. Na każdy problem jest rozwiązanie, a ty możesz je mieć zawsze pod ręką.

Pogotowie informatyczne - i problem z głowy.

W ustalonym czasie przyjedziemy i zajmiemy się wszystkim. Zainstalujemy potrzebne oprogramowanie, oczyścimy system z wirusów i odzyskamy stracone dane. Wykonujemy także prace serwisowe. Jeśli w twoim sprzęcie okaże się konieczna wymiana podzespołu, zrobimy także i to. Ponadto nawet jeśli twój komputer działa sprawnie, zawsze można go podkręcić. Po naszych zabiegach pozostanie ci zasiąść do pracy lub rozrywki, jakby problem nigdy nie istniał. Pomoc informatyczna Warszawa sprawia, wszystko działa szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Pomoc informatycznarozumiemy, jak ważna jest twoja praca.

Pomoc informatyka online

Wyobraź sobie, że pracujesz nad ważnym projektem. Terminy gonią, jednak pracę masz świetnie rozplanowaną. Stukasz w klawiaturę z prędkością światła, przesuwasz na ekranie kolejne elementy. Nagle monitor zaczyna niepokojąco migać. Program, w którym pracujesz, zostaje wyłączony bez udziału twej woli. Czujesz się, jakby ktoś wrzucił cię w fabułę elektronicznego thrillera, choć szczerze mówiąc wcale nie masz na to ochoty. Mijają kolejne minuty, podczas których wszelkie próby odzyskania kontroli nad krnąbrnym sprzętem nie dają najmniejszego efektu. Możesz wtedy zrobić dwie rzeczy. Poświęcać kolejne godziny na naprawę, albo powierzyć to zadanie ekspertom. Wybór zawsze należy do ciebie, choć umiejętność delegowania zadań to podstawowa cecha każdego dobrego fachowca.

Obsługa informatyczna firm

Pomoc komputerowa Warszawa

Oferujemy kompleksową informatyczną obsługę firm na terenie Warszawy – dojeżdżamy do klientów ze wszystkich dzielnic stolicy. Wykonujemy prace z zakresu odpowiedniej konfiguracji sprzętu, serwisu komputerowego, zajmujemy się naprawami mechanicznymi, wymianą wadliwych podzespołów, instalacją oprogramowania czy usuwaniem wirusów. W kwestii takiej jak pomoc informatyczna Warszawa warto skorzystać z naszych usług. Ich szczegółowy zakres prezentuje się następująco:

– Czyszczenie komputerów i laptopów potrzebne jest najczęściej kiedy efektywność sprzętu spada wraz z upływem czasu. Oczyszczanie układów chłodzenia i całego wnętrza stanowi jedną z podstawowych usług realizowanych w Warszawie. Ważne, żeby pomoc informatyczna dla firm w tym zakresie przebiegała sprawnie i bezproblemowo, dlatego pilnie reagujemy na każde wezwanie klienta.

– Konfiguracja urządzeń peryferyjnych odbywa się w przypadku zakupu nowego sprzętu lub podzespołów, a także w momencie uaktualnienia sterowników urządzeń.

– Odzyskiwanie danych z komputera – obsługa informatyczna firm w tym zakresie coraz częściej jest konieczna. Utrata danych następuje zazwyczaj w wyniku poważnych awarii lub w efekcie zainfekowania sprzętu wirusem. Wsparcie IT to niezbędna usługa, aby uzyskać dostęp do ważnych materiałów.

– Pomoc zdalna – rozwiązanie szybkie, bezpieczne i ekonomiczne. Pomoc informatyczna online w Warszawie jeszcze nigdy nie była tak prosta!

– Wymiana klawiatury w laptopie – intensywna eksploatacja sprzętu sprawia, że z czasem poszczególne przyciski ulegają uszkodzeniu.

– Modernizacja sprzętu – dostosowanie wydajności komputerów do aktualnych potrzeb klientów.

– Instalacja i konfiguracja oprogramowania – oferujemy kompleksowe wsparcie IT w Warszawie w zakresie odświeżenia całego systemu lub jego ponownej instalacji.

– Wymiana płyty głównej – konieczność najczęściej w przypadku dostania się wilgoci do komputera, przegrzewania się urządzenia, a także gdy nastąpią spięcia w elektronice.

Pomoc informatyczna dla firm w Warszawie w kwestii wymiany płyty głównej dotyczy coraz większej liczby zleceń.

– Wymiana dysku twardego stanowi niezbędną czynność jeśli dotychczasowy nośnik pamięci uległ uszkodzeniu lub już nie wystarcza.

– Komputery do gier – obsługa informatyczna firm w Warszawie w tej kwestii dotyczy głównie korporacji, które dbają o odpoczynek swojego personelu w godzinach pracy. Nasza firma dostosowuje sprzęt do wymagań każdego gracza.

– Wymiana matrycy – niezależnie od producenta czy modelu laptopa.

– Podkręcenie procesora – nasi pracownicy wiedzą, jakie podzespoły wykorzystać, aby sprzęt znacznie zwiększył swoją wydajność.

Warto pamiętać, że pomoc informatyka w Warszawie bywa niezbędna w większości przypadków – najlepiej skontaktować się ze specjalistą już w momencie, kiedy zauważy się pierwsze niepokojące sygnały. Wtedy istnieje największa szansa na naprawienie usterek czy odzyskanie danych. Na szczęście, w kwestii takiej jak pomoc komputerowa Warszawa jest miastem, w którym można liczyć na wsparcie specjalistów. W stolicy opieka informatyczna firm stoi na bardzo wysokim poziomie.

Pomoc zdalna w Warszawie

Coraz częściej zdarza się, że klienci nie chcą czekać na przyjazd specjalisty, a pomoc informatyka to usługa potrzebna natychmiast. Dotyczy to szczególnie firm, w których usterka blokuje pracę całego działu, a jej usunięcie pozwala ponownie swobodnie kontaktować się z kontrahentami. Dlatego pomoc informatyczna online stanowi obecnie popularny i szybki sposób na rozwiązanie wielu problemów. Wiele zależy oczywiście od rodzaju awarii, ale nasi doświadczeni pracownicy potrafią udzielić skutecznej pomocy informatycznej dla firm na odległość.

Pomoc informatyczna Warszawa – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Firma Source-IT od wielu lat działa na rynku branży nowych technologii. Opieka informatyczna firm to dla nas nie tajemnica. Z oferowanych usług skorzystały już setki warszawskich biznesów. Informatyczna obsługa firm to niełatwe zadanie, ale we współpracy z nami przedsiębiorcy cenią sobie przede wszystkim szybki czas realizacji zlecenia, bezpieczeństwo kontaktów, profesjonalizm i ogromne wsparcie. Dbamy również o rzetelne doradztwo oraz przejrzyste warunki współpracy. Korzystający z usług już na początku kontaktu zostają poinformowani  o kosztach usługi, a także o tym, jakie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku ich sprzętu. W kwestii takiej jak pomoc komputerowa w Warszawie wszystkim klientom zapewniamy kompleksowe prace w konkurencyjnych cenach. Warto dodać, że jeśli poszukujecie Państwo rzetelnej usługi, jaką jest pomoc informatyka Warszawa ma wiele do zaoferowania.

Pomoc informatyka onlinedla wszystkich.

Podstawowy PlanDla użytkowników domowych i małych firm

Od 150zł/h

Konfiguracja programów

Instalacja peryferiów

Diagnostyka sprzętu

Średni PlanDla małych i średnich firm

Od 250zł/h

Pomoc w konfiguracji stron WWW

Konfiguracja maszyn wirtualnych

Konfiguracja infrastruktury

Zamów teraz!

Pro PlanPakiet dla najbardziej wymagających

Od 350zł/h

Zmiany w Kodzie stron/aplikacji

Naprawa infrastruktury

Nagłe incydenty IT

Nasza doraźna pomoc informatyczna przyda się nie tylko firmom, czy osobom pracującym zdalnie. W obecnych czasach komputer to podstawa. Dobry szef może wspomóc swego pracownika, wzywając nas do naprawy sprzętu elektronicznego. Świadomy rodzic również wykona do nas telefon, gdy jego dziecko ma do oddania na następny dzień ważny referat. Wszelkie wymówki są bowiem premiowane w szkołach jedynie kolejnym minusem. A kilka minusów to ocena, która mocno zaniży starannie wypracowaną średnią. Szkoda byłoby zaprzepaścić wysiłki twojego dziecka czymś tak banalnym, jak zepsuty komputer.

Nasza pomoc informatyczna

Przydamy się także w czasie wolnym.

Jesteś graczem? Miłośnikiem seriali? Pasjonatem należącym do ważnych grup tematycznych? A może po prostu komputer to twoje okno na świat, dzięki któremu masz kontakt z bliskimi? W każdym z tych przypadków nie zwlekaj w razie problemów i zadzwoń po nas. W szczególnych przypadkach wystarczy nawet zdalna pomoc informatyczna, co znacznie przyspiesza sprawę.