Naprawa laptopów w Warszawie

Prowadzimy mobilny serwis w każdej dzielnicy Warszawy oraz w okolicach miasta.

Awaria przenośnego komputera, szczególnie ta elektroniczna lub mechaniczna, wcale nie musi oznaczać konieczności rozglądania się za nowym sprzętem i wydawania na niego zazwyczaj niemałych pieniędzy. Istnieje wiele typowych usterek tego sprzętu, które można bez większych problemów, niskim kosztem naprawić i właśnie takimi zadaniami zajmuje się ekipa z naszej firmy Source IT.

Dla nas naprawa laptopów nie ma żadnych tajemnic. Realizujemy swoje usługi dla wszystkich klientów z Warszawy, dojeżdżając bezpośrednio na miejsce, obsługując osoby z każdej dzielnicy tego miasta, zarówno prywatne, jak i przedsiębiorców. Zapewniamy usługi kompleksowe, a więc usunięcie usterki wraz z ponownym przygotowaniem sprzętu do pracy, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Z nami można oszczędzać pieniądze, odzyskując pełną funkcjonalność mobilnego komputera, z którym wcale nie chciało się jeszcze rozstawać.

Skupiamy się na rozwiązaniach, innowacji, bezpieczeństwie
Zgłoś Awarię !

Naprawa software oraz hardware laptopów w Warszawie

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Podejmiemy się usunięcia każdej usterki, przygotowując dokładny kosztorys i oceniając, czy jej naprawienie będzie opłacalne. W przypadku awarii sprzętowych oferujemy między innymi:

  • wymianę podzespołów, takich jak kości pamięci RAM, karty WiFi, dyski twarde, napędy optyczne, procesory i wiele więcej;
  • wymianę układów graficznych;
  • kompleksowe czyszczenie przegrzewającego się komputera oraz układu chłodzenia;
  • wymianę gniazd zasilania, USB, czytników kart pamięci itp.

Awarie sprzętu mogą dotyczyć jednak również problemów z działaniem samego systemu operacyjnego. Często jest to konsekwencją zainfekowania lub zawirusowania komputera. W takich przypadkach nasi specjaliści zajmą się czyszczeniem antywirusowym, reinstalacją uszkodzonego oprogramowania lub, w razie potrzeby, ponową instalacją całego systemu. Naprawiamy laptopy w warszawskim serwisie kompleksowo, oddając swoim Klientom sprzęt w pełni gotowy do pracy, wyczyszczony i działający z maksymalną, możliwą dla niego wydajnością.

Przyjeżdżamy osobiście do naszych Klientów z Warszawy

Dzięki naszym usługom nie trzeba tracić własnego czasu i pieniędzy na osobisty dojazd do serwisu lub wysyłanie sprzętu kurierem, co zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Każdą naprawę laptopa realizujemy w Warszawie na miejscu u naszych Klientów, a jeśli dana usterka wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi, zabieramy je do swojej siedziby i po naprawie od razu odwozimy własny transportem.

To ogromna wygoda w rozsądnej cenie, a przede wszystkim pewność, że w razie awarii przenośnego komputera zawsze można skorzystać z pomocy fachowców, którzy kompleksowo się tym zajmą. Zapraszamy do kontaktu i do wyboru naszych usług. W każdym przypadku udzielamy gwarancji pełnej satysfakcji z efektów naszej pracy.