Naprawa komputerów Warszawa

Prowadzimy mobilny serwis w każdej dzielnicy Warszawy oraz w okolicach miasta.

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj życie bez komputerów. Wykorzystywane są one do pracy w firmie, do nauki i zabawy w domu oraz do wielu innych, często naprawdę specjalistycznych zadań. Każdy sprzęt tego typu z biegiem czasu może ulegać jednak różnym usterkom, nie tylko w związku z nieprawidłowym użytkowaniem, ale także przez zwykłe zdarzenia losowe (np. zalanie) czy standardowe zużycie się podzespołów. Większość awarii można jednak z powodzeniem naprawiać, unikając tym samym  konieczności zakupu nowego sprzętu, jeśli stary świetnie się sprawdzał. W naszej firmie Source IT znamy się na tym doskonale, zatrudniamy najlepszych specjalistów i skutecznie serwisujemy komputery w Warszawie, gwarantując konkurencyjne ceny i pełną satysfakcję z efektów naszej pracy.

Skupiamy się na rozwiązaniach, innowacji, bezpieczeństwie
Zgłoś Awarię !

Naprawimy każdy komputer, sprawnie i z dojazdem do Klienta

Szanujemy czas naszych Klientów i z tego powodu swoje usługi realizujemy zawsze z dojazdem na miejsce. Nasz pracownik przyjeżdża pod wskazany adres, sprawdza sprzęt i jeśli tylko jest taka możliwość, usuwa usterkę na miejscu. Poważniejsze zadania serwisowe sprzętu realizujemy we własnym centrum serwisowym, przywożąc komputer od razu po skończonej pracy.

Zajmujemy się zarówno usterkami związanymi z samym sprzętem, jak i elektronicznymi czy dotyczącymi oprogramowania. Wymieniamy procesory, uszkodzone kości pamięci RAM, dyski twarde, karty graficzne i wiele więcej elementów. Naprawa może dotyczyć również systemów operacyjnych, na przykład po ich zainfekowaniu. Jej celem jest oczywiście przywrócenie maszyny do pełnej sprawności. Pomimo profesjonalnego podejścia nasze usługi cechuje również doskonała szybkość działania. Natychmiastowo reagujemy na każde zlecenie, przyjeżdżając do Klientów z Warszawy, zarówno prywatnych, jak i do przedsiębiorców.

Kompleksowe wsparcie techniczne przy usuwaniu usterek komputerów

Jesteśmy tutaj po to, aby pomagać naszym Klientom w każdej sytuacji. Awarie sprzętu komputerowego mogą mieć różne podłoże, ale zawsze dołożymy wszelkich starań, aby usunąć usterkę niskim kosztem i przywrócić urządzeniu pełną sprawność. Kompleksowe usługi to pewność, że sprzęt po naprawie będzie w pełni gotowy do pracy oraz równie funkcjonalny, jak wcześniej.

Zapraszamy do skorzystania z usług realizowanych przez naszą firmę Source IT. Tworzymy zespół świetnych informatyków i zawsze fachowo podchodzimy do każdego zadania serwisowego. U nas zawsze naprawa sprzętowa komputerów realizowana jest z wykorzystaniem dobrej jakości podzespoły, o identycznych parametrach i takiej samej wydajności.