Modernizacja sprzętu w Warszawie

Prowadzimy mobilny serwis w każdej dzielnicy Warszawy oraz w okolicach miasta.

Rozwój nowoczesnych technologii postępuje dzisiaj w błyskawicznym czasie, a wraz z nim oczywiście dość szybko zmieniają się standardy związane z wydajnością komputerów. Szczególnie mocno odczuwa się ten postęp w przypadku komputerów przeznaczonych dla graczy czy urządzeń dedykowanych do specjalistycznych zadań, takich jak programowanie lub projektowanie grafiki. Po pewnym czasie zaczyna zwyczajnie brakować wydajności i w takich przypadkach nasz serwis Source IT oferuje swoją profesjonalną pomoc. Modernizujemy sprzęt naszych Klientów z Warszawy, dedykując swoje usługi nie tylko przedsiębiorcom, ale także osobom prywatnym, niezależnie od konkretnych potrzeb. Wymiana najważniejszych podzespołów na pewno będzie o wiele tańsza, niż zakup nowego komputera, a dzięki niej można odmłodzić swoje urządzenie i dać mu niejako drugie życie.

Skupiamy się na rozwiązaniach, innowacji, bezpieczeństwie

Zgłoś Awarię !

Usługi Serwisowe w Warszawie – z dojazdem do klientów

W ramach czynności związanych z modernizowanie sprzętu oferujemy między innymi:

  • wymianę procesora i/lub karty graficznej;
  • dołożenie dodatkowych kości pamięci RAM lub zastąpienie obecnych modułów pojemniejszymi;
  • zmianę zasilacza na mocniejszy;
  • montaż nowych kart rozszerzeń;
  • zmianę dysków twardych na pojemniejsze i/lub szybsze.

Nasze profesjonalne podejście daje absolutną gwarancję, że sprzęt po kompleksowej modernizacji będzie nie tylko wydajny, ale także w pełni gotowy do pracy, odpowiednio skonfigurowany i przystosowany pod potrzeby Klienta. Każda tego typu usługa jest odpowiednio konsultowana. Dobieramy najlepsze możliwe podzespoły przeznaczone do wymiany, proponujemy różne rozwiązania, ale jednocześnie słuchamy naszych Klientów i dopasowujemy się do wszystkich ich sugestii.

Modernizacja sprzętu bezpośrednio u Klienta – Warszawa

Korzystanie z naszych usług to również ogromna wygoda. Można poprawić wydajność swojego komputera bez wychodzenia z domu czy z firmy. Nasi pracownicy osobiście dojeżdżają pod wskazany adres na terenie całej Warszawy, realizując swoje usługi bezpośrednio u Klienta. To oszczędność czasu oraz pieniędzy, a do tego możliwość szybkiego cieszenia się wydajnym, świetnie skonfigurowanym i przygotowanym do pracy komputerem.

Dojedziemy do każdej osoby na terenie stolicy, we wszystkich dzielnicach, zaproponujemy najlepsze rozwiązania modernizacyjne dla sprzętu i szybko zajmiemy się realizacją powierzonych nam zadań. Unowocześniamy i dopasowujemy do potrzeb nie tylko komputery stacjonarne, ale także laptopy w maksymalnym zakresie, na jaki pozwala konkretne urządzenie.