Konfiguracja urządzeń peryferyjnych w Warszawie

Prowadzimy mobilny serwis w każdej dzielnicy Warszawy oraz w okolicach miasta.

Zakup nowego sprzętu, uaktualnienie sterowników urządzeń, które już są podłączone do komputera albo wymiana samego komputera i konieczność podłączenia do niego różnych urządzeń peryferyjnych. Z naszą pomocą zrobienie tego wszystkiego przestanie być uciążliwym problemem. W Source IT zatrudniamy zespół specjalistów, bardzo doświadczonych informatyków, którzy zajmą się kompleksową konfiguracją urządzeń peryferyjnych, oczywiście dojeżdżając bezpośrednio do Klientów na terenie Warszawy. Swoje usługi kierujemy nie tylko do przedsiębiorców, ale także do osób prywatnych, zawsze gwarantując atrakcyjną cenę, profesjonalne podejście i sprawną realizację wszystkich powierzonych nam zadań.

Skupiamy się na rozwiązaniach, innowacji, bezpieczeństwie

Zgłoś Awarię !

Podłączanie, instalowanie oraz konfiguracja sprzętu peryferyjnego

Nasza propozycja to kompleksowe usługi, dzięki którym każde podłączone do komputera urządzenie będzie w pełni przygotowane do pracy, skonfigurowane pod kątem potrzeb użytkownika. Pracownicy zajmujący się realizacją usług zaczynają od prawidłowego podłączenia sprzętu do komputera. Mogą to być między innymi:

  • drukarki;
  • plotery;
  • sprzęt sieciowy;
  • myszy i klawiatury;
  • monitory;
  • telefony komórkowe, tablety i inne sprzęty mobilne.

To tylko przykład sprzętu, który na miejscu u Klienta może podłączyć nasz pracownik. Po prawidłowym podłączeniu zajmujemy się instalacją niezbędnych sterowników i ewentualnym ich pobraniem ze strony producenta, jeśli nie zostały dostarczone na fizycznych nośnikach danych. Po instalacji realizujemy kompleksowe konfigurowanie urządzeń peryferyjnych, przygotowując je do pracy i dopasowując wszystkie ustawienia do konkretnych potrze

Pomoc techniczna i aktualizacja sterowników na terenie Warszawy

W ramach naszych usług możemy oczywiście zająć się również obsługą sprzętu, który już jest podłączony do komputera i użytkowany. Producenci większości urządzeń regularnie udostępniają aktualizacje sterowników, które pobierzemy oraz oczywiście zainstalujemy. W następnym kroku zostanie wykonana ponowna konfiguracja urządzenia peryferyjnego zgodnie z konkretnymi oczekiwaniami.

Dla wszystkich Klientów z terenu Warszawy oferujemy także kompleksowe wsparcie techniczne. Nie tylko podłączymy sprzęt, zainstalujemy sterowniki i wszystko skonfigurujemy. Zajmiemy się również kwestiami wyjaśnienia, jak dane urządzenie działa, jak go używać oraz co zrobić, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Warto zgłosić się do nas już teraz i postawić na pomoc prawdziwych fachowców, na których usługach na pewno nikt się nie zawiedziemy. Niskie ceny, profesjonalne podejście i szybka realizacja usług są u nas zawsze gwarantowane.