Komputery do gier w Warszawie

Prowadzimy mobilny serwis w każdej dzielnicy Warszawy oraz w okolicach miasta.

Wymagania współczesnych graczy wobec sprzętu, z którego korzystają, są bardzo duże. Przygotowanie odpowiedniej konfiguracji sprzętowej ma niebagatelne znaczenie, jeśli liczy się na doskonałą wydajność w najnowszych produkcjach, które potrafią wyciskać z procesorów oraz z układów graficznych dosłownie ostatnie poty. Z naszą pomocą zbudowanie nowoczesnego komputera do grania nie będzie żadnym problemem. W naszym warszawskim serwisie Source IT pracują bardzo doświadczeni ludzie, którzy służą swoją fachową pomocą techniczną w każdej sytuacji, dopasowując się zawsze do potrzeb Klienta. Zbudujemy sprzęt nowoczesny, bardzo wydajny oraz niezawodny, który będzie w pełni przygotowany do pracy.

Skupiamy się na rozwiązaniach, innowacji, bezpieczeństwie

Zgłoś Awarię !

Dobór podzespołów i montaż nowego komputera

W ramach naszych usług oferujemy Klientom kompleksowe wsparcie. Nasi specjaliści dokładnie ustalają to, jakie podzespoły zostaną wykorzystane do budowy. Konsultujemy każdy aspekt konfiguracji, dostarczamy własne propozycje i staramy się maksymalnie, jak to możliwe dopasować sprzęt do potrzeb zamawiającego.

Wybrane podzespoły oczywiście samodzielnie kupujemy, gwarantując konkurencyjne ceny i dostarczając wyłącznie sprzęt markowy, oryginalny, który z pewnością będzie bezproblemowo służył. Na koniec składamy komputery do gier, profesjonalnie montujemy wszystkie podzespoły, korzystamy z wysokiej jakości past termoprzewodzących oraz termopadów i dbamy o odpowiednie rozprowadzenie przewodów we wnętrzu obudowy. Sprzęt trafia do naszych Klientów w pełni skonfigurowany do pracy, przygotowany do uruchamiania najnowocześniejszych nawet gier, zawsze z pełną wydajnością.

Profesjonalne usługi z dojazdem do Klienta – Warszawa

W firmie Source IT bardzo dbamy o wygodę naszych Klientów, jak i szanujemy ich cenny czas. Z tego powodu wszystkie usługi realizowane są bezpośrednio u Klienta, pod wcześniej wskazanym adresem. Dojeżdżamy do osób z terenu całej Warszawy, niezależnie od dzielnicy. Dostarczamy zawsze bardzo nowoczesne komputery do grania z pełną gwarancją, wydajne, funkcjonalne, a przy tym ciekawie się prezentujące, zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rozbudowanymi usługami. Jesteśmy w stanie złożyć każdy sprzęt komputerowy dla gracza, gwarantując atrakcyjną cenę oraz szybką realizację. Dodatkowo podczas eksploatacji sprzętu jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych Klientów z Warszawy, oferując profesjonalne usługi serwisowe oraz oczywiście kompleksowe wsparcie techniczne, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.