Instalacja i konfiguracja oprogramowania w Warszawie

Prowadzimy mobilny serwis w każdej dzielnicy Warszawy oraz w okolicach miasta.

Zakup nowego sprzętu komputerowego, awaria dysku twardego czy zawirusowanie to tylko przykłady sytuacji, w których konieczne może być kompletne odświeżenie całego systemu w komputerze czy ponowna instalacja konkretnego oprogramowania. Świadcząc swoje usługi dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, oferujemy kompleksowe wsparcie w tym zakresie, pomagając w instalacji każdego oprogramowania lub systemu operacyjnego, zajmując się jednocześnie jego konfiguracją pod konkretne potrzeby.

Skupiamy się na rozwiązaniach, innowacji, bezpieczeństwie

Zgłoś Awarię !

Dojedziemy do każdego Klienta na terenie Warszawy

Starając się zapewnić maksymalną wygodę wszystkim Klientom, realizujemy swoje usługi serwisowe z bezpośrednim dojazdem na miejsce. W domu lub w firmie Klienta zajmiemy się kompleksową obsługą komputera, zainstalujemy niezbędne oprogramowanie, skonfigurujemy je i przygotujemy sprzęt do wygodnej pracy z nim.

Dla nas nie ma żadnego znaczenia to, z jakich komputerów korzysta Klient. Swoje usługi serwisowe realizujemy zarówno w przypadku komputerów klasy PC, jak i laptopów czy netbooków, starając się sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. U nas oprogramowanie instalują wyłącznie bardzo doświadczeni ludzie, którzy doskonale znają się na swojej pracy, oferując tym samym szybką realizację każdego zadania i własne wsparcie techniczne.

Działamy w branży IT od wielu lat, mogąc tym samym pochwalić się nie tylko dużym doświadczeniem, ale także doskonałą opinią na rynku. Nasi pracownicy dojeżdżają do Klientów na terenie wszystkich warszawskich dzielnic, takich jak Wola, Ursynów, Wilanów, Ochota, Mokotów czy Wawer.

Odkryj korzyści współpracy z Source IT

Współpraca z naszą firmą przynosi mnóstwo korzyści, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorców, którzy nierzadko wykorzystują swoje komputery do pracy ze specjalistycznym oprogramowaniem. Korzyści wynikające ze skorzystania z naszych usług, to między innymi:

  • pełna gwarancja na wszystkie zrealizowane prace;
  • szybka instalacja software’u na komputerze bezpośrednio w domu lub w firmie;
  • natychmiastowa reakcja pracownika na zgłoszenie i ekspresowy dojazd na miejsce;
  • ogromna wygoda i oszczędność pieniędzy.

Zapraszamy do kontaktu już teraz. U nas zawsze zapewniana jest kompleksowa pomoc przy instalacji każdego oprogramowania, każda konfiguracja wykonywana jest pod konkretne wymagania i dodatkowo, w razie potrzeby, zajmiemy się analizą całego systemu pod kątem obecności wirusów czy złośliwego oprogramowania. Dzięki naszym usługom można cieszyć się wydajnym, idealnie skonfigurowanym komputerem, który w pracy zawsze sprosta stawianym przed nim oczekiwaniom.