Czyszczenie komputerów i laptopów Warszawa

Prowadzimy mobilny serwis w każdej dzielnicy Warszawy oraz w okolicach miasta.

Nowy sprzęt komputerowy zawsze działa bardzo wydajnie, w pełni spełniając oczekiwania jego użytkownika. Z biegiem czasu efektywność pracy jednak spada, programy zaczynają uruchamiać się coraz wolniej, system ładuje się dłużej, a i nierzadko pojawia się nieznośna praca wentylatorów zamontowanych we wnętrzu obudowy. To efekt zabrudzenia układu chłodzenia, nierzadko dosłownego jego zaklejenia, który jest szczególnie uciążliwy oraz groźny w przypadku laptopów. Z tego też powodu czyszczenie układów chłodzenia tego sprzętu, jak i całego wnętrza, stanowi jedną z naszych podstawowych i najczęściej realizowanych w Warszawie usług. Dedykujemy ją osobom prywatnym, przedsiębiorcom i wszystkim tym, którzy na co dzień korzystają regularnie z komputerów czy laptopów, niezależnie od ich rodzaju.

Skupiamy się na rozwiązaniach, innowacji, bezpieczeństwie

Zgłoś Awarię !

Czyszczenie komputerów i laptopów wydłuża ich żywotność

Zalecamy regularne oddawanie swojego sprzętu do tego typu konserwacji przede wszystkim po to, aby zwiększyć jego żywotność. Zbyt wysoka temperatura pracy jest bardzo niezdrowa dla podzespołów elektronicznych, które w skrajnych przypadkach mogą ulec spaleniu, ale na pewno zawsze skraca się w ten sposób ich życie.

Pracownicy naszej firmy Source IT bardzo skrupulatnie podchodzą do tej usługi. Nie tylko pozbywamy się z obudowy sprzętu oraz z wszystkich jego podzespołów kurzu i wszelkich zanieczyszczeń. Czyszczenie obejmuje także dokładną inspekcję past termoprzewodzących na układzie graficznym czy procesorze oraz tzw. termopadów, jeśli są one obecne w komputerze. Taka konserwacja powinna być wykonywana jeszcze częściej w laptopach. Ich ciasne obudowy są bardzo podatne na zanieczyszczenia. Wystarczy nawet niewielkie zapchanie się kratek wylotowych czy wlotowych dla powietrza, aby temperatura we wnętrzu uległa znaczącemu podwyższeniu.

Profesjonalna pomoc serwisowa z dojazdem na terenie Warszawy

Ponieważ fachowo podchodzimy do swojej pracy, to szanujemy również czas naszych Klientów. Z tego powodu zawsze oferujemy możliwość odebrania komputera czy laptopa spod wskazanego adresu i jego zabrania do czyszczenia. Po realizacji usługi odwozimy sprzęt, który na pewno znów będzie cieszył pełną wydajnością, taką samą jak po jego zakupie.

Na terenie Warszawy zajmujemy się czyszczeniem sprzętu komputerowego każdego rodzaju, niezależnie od modelu czy producenta. Mamy ogromne doświadczenie, korzystamy z najlepszych narzędzi i gwarantujemy atrakcyjne ceny za usługi, dzięki którym można naprawdę wydłużyć życie swojego sprzętu elektronicznego.