This is the default single post custom title

This is the default single post custom subtitle

Aktualizacja Windows 10 problem z drukowaniem [ROZWIĄZANIE]

Problem z drukowaniem, Windows 10 dostał aktualizację Aktualizacja KB4524147, po której nie powinny już występować problemy z drukowaniem.

WINDOWS 10 otrzymał ostatnio nową aktualizację od firmy Microsoft, mającą na celu poprawę bezpieczeństwa niezwykle popularnego systemu operacyjnego. Jednakże, oprogramowanie wydaje się być przyczyną nieoczekiwanego problemu dla niektórych fanów – oto jak można obejść najnowszy problem dla Windows 10. Problem zaczął być widoczny w Październikowej łatce z początku miesiąca. Na forach Microsoftu szybko zgłoszono problem który został naprawiony po około tygodniu od pierwszych zgłoszeń.

 

Drukowanie nadal ma problemy
Aktualizacja KB4524147 zawiera nową poprawkę do poprzedniej poprawki naprawiającej błąd bezpieczeństwa silnika skryptowego Internet Explorer (CVE-2019-1367). W ramach tej aktualizacji Microsoft naprawiał również problem z drukowaniem, który pojawiał się u ludzi.

Było to wydanie mylące, ponieważ nie jest do końca pewne, czy aktualizacja zabezpieczeń spowodowała problem z drukowaniem, czy też są to dwa oddzielne problemy.

Użytkownicy zgłaszają, że nie tylko ta aktualizacja nie naprawiła problemu drukowania, ale użytkownicy, którzy wcześniej drukowali dobrze, nie mogą już tego robić.

 

Rozwiązania są dwa.

Pierwsze zaktualizować system do najnowszej wersji ( co powinno rozwiązać problem) lub odinstalowanie już zainstalowanej łatki.

 

 

Aby odinstalować aktualizację klikamy:

 

Lupkę w lewym dolnym rogu i wpisujemy : “aktualizacja”

klikamy w “Sprawdź, czy są aktualizacje”

 

 

Następnie  klikamy w :

“Wyświetl historię aktualizacji”

 

problem z drukowaniem

Następnie wybieramy “Odinstaluj aktualizacje”

Problem z drukowaniem

 

Teraz Sortujemy po dacie i wybieramy aktualizację po której wystąpił problem, po czym klikamy odinstaluj.

odinstalowywanie aktualizacji

 

Jeżeli twój problem nie został rozwiązany sprawdź inne rozwiązania ze strony Microsoft.

Potrzebujesz pomocy zadzwoń do nas a przyjedziemy i rozwiążemy twój problem.

 

Add comment